نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مدرسه کودکان بوریس جانسون فردا هشدار می دهد که ممکن است IWeeks را تعطیل کند

[ad_1]

بوریس جانسون به بچه ها دستور می دهد فردا به مدرسه برگردند
بوریس جانسون به بچه ها دستور می دهد فردا به مدرسه برگردند. تصویر: Pixabay

بوریس جانسون به بچه ها دستور می دهد که فردا یا فردا برگردند – اما هشدار می دهد که ممکن است هفته ها تعطیل شوند.

نخست وزیر گفت والدین باید پس از تعطیلات کریسمس روز دوشنبه 4 ژانویه فرزندان خود را به مدرسه ابتدایی در انگلیس بفرستند. بوریس جانسون در میان هرج و مرج و آشفتگی والدین در مورد بازگشت به کلاس ، اصرار داشت “بدون شک مدارس در امنیت هستند”.

او اذعان کرد که اقدامات سختگیرانه تری می توان از جمله تعطیلی مدارس انجام داد. نخست وزیر همچنین به اندرو مار گفت که مدارس “تحت نظارت دائمی” نگهداری خواهند شد و وی اشاره کرد که محدودیت های ویروس کرونا می تواند در ژانویه افزایش یابد. این بدان معناست که بسته شدن بیشتر در برخی از مراحل نمی تواند منتفی باشد.

مدارس ابتدایی در لندن و جنوب شرقی در تلاش برای جلوگیری از انتشار نسخه جدید در این هفته بسته خواهند ماند ، اما بیشتر مدارس دیگر در سراسر کشور ، از جمله لینکلن شایر ، دوباره بازگشایی می شوند. دبیرستان ها با شروع شطرنج روبرو هستند ، دانش آموزان GCSE و A-Level ابتدا برای اولویت بندی این آزمون ها در سال 2021 بازگشتند.

وی در پاسخ به این سال که آیا والدین باید صبح دوشنبه فرزندان خود را به کلاس بازگردانند ، به پخش آندرو مار از بی بی سی گفت:


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری اختصاص دادید “بوریس جانسون به بچه ها دستور می دهد فردا به مدرسه برگردند – اما هشدار می دهد که ممکن است در عرض چند هفته بسته شود.” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.