نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مخالفت آهن با منابع سنگ معدن در آلسیفی

[ad_1]

مخالفت آهن با منابع سنگ معدن در آلسیفی
شهردار کربونری: همه احزاب سیاسی استانی مخالف تأمین سنگ آهن هستند عکس اعتبار: تالار شهر Carboneras

خوزه لوئیز آمریگو فرناندز ، شهردار CARBONERAS از اعضای دیپوتاسیون برای حمایت از نگرانی های محلی در مورد تخلیه سنگ آهن آلکوایف در بندر آن تشکر کرد.

همه کشورها در استان آلمریا با مخالفت با تصمیم جونتا اندلس برای اجازه دادن به معدن آلسیفی (گرانادا) برای تحویل بار اولیه 100000 تنی سنگ آهن به بندر صنعتی کاربونراس ، پیشنهاد PSOE را تأیید کرده اند.

آمریگو گفت ، این میزان می تواند طی یک دوره 9 ساله به 2.4 میلیون تن افزایش یابد ، اگرچه به محض بهره برداری کامل از معدن ، می تواند سالانه 4 میلیون تن به Carboneras بفرستد.

وی افزود ، از نظر منطقی ، دولت اندلس باید مواضع متفق القول افرادی را که دست اوضاع را می دانند در نظر بگیرد و بر اساس آن عمل کند ، پروژه را متوقف کرده و به دنبال گزینه های دیگری باشد.

آمریگو گفت: “این ابتکار منعکس کننده احساسات ساکنان Carboneras است که به دلیل تأثیر منفی آنها بر سلامت عمومی و محیط زیست در پارک ملی گاتا-نیجار با تأمین منابع مخالفت می کنند.”

شهردار خاطرنشان کرد که پروژه سنگ آهن توسعه اقتصادی Carboneras را نیز به خطر می اندازد.

آمریگو هشدار داد: “این می تواند آغاز پایان پارک ملی باشد همانطور که ما آن را می شناسیم ، در حالی که بر تصویر ما به عنوان یک مقصد گردشگری تأثیر می گذارد.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “مخالفت آهن با تجهیزات سنگ معدن آلکیف”. برای اخبار روزانه در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *