نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

محل مونتاژ عطرهای تقلبی در ایتالیا برچیده شده است

[ad_1]

محل مونتاژ عطرهای تقلبی در ایتالیا برچیده شده است

سپاه Carabinieri ایتالیا (NAS Carabinieri) ، با حمایت یوروپول ، یک گروه جنایی سازمان یافته را که در قاچاق کالاهای تقلبی ، از جمله عطرهای تقلبی تولید شده در کشورهای همسایه اتحادیه اروپا ، منحل کرده است.

روز اقدام در 18 ژوئن 2021 منجر به موارد زیر شد:

  • 15 نفر به دادگستری معرفی شدند.
  • از بین بردن سایتی که برای بسته بندی مخفی لوازم آرایشی استفاده می شود. و
  • تشنج ، از جمله 2000 مورد تقلبی (عطر ، لباس ، لوازم چرمی ، ساعت و لوازم جانبی IT) ، برچسب های مارک های معروف ، حدود 2000 عطر هنوز مونتاژ نشده و پول نقد است.

این تحقیقات سیستم تلفیقی با هدف قاچاق عطر و کالاهای تقلبی را نقض کرد. این شبکه جنایی در حالی که ارتباط تجاری نزدیک با تولیدکنندگان در کشورهای همسایه اتحادیه اروپا را حفظ می کرد ، در سراسر ایتالیا فعالیت می کرد.

کالاها در مسیر بالکان حمل و در بازار ایتالیا توزیع می شد. این شبکه جنایی عطرهای عمده ای را که داخل مخازن پر شده بود ، وارد کشور می کرد و سپس در یک مکان مونتاژ غیرقانونی بسته بندی می شد. فرض بر این است که محصولات سریعاً قبل از تحویل به خریداران بسته بندی می شوند ، در حالی که از ذخیره مقدار زیاد آن جلوگیری می شود ، خطر شناسایی را به حداقل می رسانند.

کار انجام شده توسط محل جمع آوری زیرزمینی بسیار دشوار بود ، زیرا شرکت کنندگان یک زنجیره تأمین پیچیده راه اندازی کردند که کالای تقلبی کامل را چند ساعت قبل از تحویل به خریداران نشان می داد.

یوروپول تحقیق را با تجزیه و تحلیل عملیاتی پشتیبانی کرد ، تبادل اطلاعات را تسهیل کرد و با نمایندگان بخش خصوصی ارتباط برقرار کرد. در طی روز اقدام ، یوروپول یک متخصص در محل مستقر کرد تا پشتیبانی تحلیلی را در زمان واقعی به محققان ارائه دهد. این روز اقدام عملی جداگانه از عملیات هماهنگ سپاه یوروپل بود.

ائتلاف هماهنگ یوروپل علیه جرم مالکیت (IPC3) برای مبارزه با جرم مالکیت معنوی توسط EUIPO (دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا) سرمایه گذاری می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *