نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

محبوب ترین آهنگ های سال 2020 در اسپانیا


محبوب ترین آهنگ های سال 2020 در اسپانیا
اعتبار: توییتر @ KarolGSite

محبوب ترین آهنگ های پخش در اسپانیا در سال 2020 ترکیبی سالم از رگیتون ، رپ و پاپ لاتین است که اکثر آنها به زبان اسپانیایی خوانده می شوند ، بیشتر توسط هنرمندان پورتوریکو.

به گفته اسپاتیفای ، این روند دهه گذشته را دنبال می کند ، موسیقی بیشتری به اسپانیایی گوش داده می شود تا انگلیسی.

بنابراین ، چه چیزی در بالای لیست پربازدیدترین پلت فرم های صوتی محبوب قرار دارد.

در مقام اول توسا از Karol G با نیکی میناج است.

خواننده کلمبیایی Karol G و Nicki Minaj خواننده رپ ترینیدادیایی اولین همکاری خود را با این آهنگ Reggaeton انجام دادند که در نوامبر 2019 منتشر شد و در سال 2020 به بیشترین گوش شنیده شده در اسپانیا تبدیل شد.

دومین پیشنهادی که بیشترین شنیده ها را می خوانید Se Iluminaba (روشن) توسط خواننده رپ ایتالیایی فرد دی پالما و خواننده و بازیگر مالاگا آنا منا است.

Nio Garcia ، Anuel AA ، Mike Towers ، Bray و Juanca خوانندگان پورتوریکو گرد هم آمدند تا آهنگ رگاتا La Jeepeta را که موضوع تابستان بود ، با بیش از 30 میلیون شنونده فقط در اسپاتیفای در اسپانیا ، ریمیکس کنند.

کاراملو (آب نبات) از اوزونا پورتوریکو پس از حضور در ماه ژوئن چهارم شد و پس از او La Curiosidad (کنجکاوی) توسط پرتو ریکسی ها جی ویلر ، DJ Nelson و Myke Towers قرار گرفت.

10 آهنگ برتر با Mil Tequila (هزار تکیلا) از مالاگا توسط Chema Rivas ، Morado (بنفش) توسط کلمبیایی جی بالوین ، Safaera توسط Bad Bunny ، Jowell & Randy و Sengo Flow ، Relacipon (رابطه) توسط Sech و تنها آهنگ توسط Tones و من ادامه دارد. .


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله “محبوب ترین آهنگ های سال 2020 در اسپانیا” اختصاص دادید متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *