نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مایکل گوو اصرار دارد که در تولید واکسن ها قطع نمی شود

[ad_1]

همزمان با درگیری بزرگ اتحادیه اروپا و AstraZeneca بر سر کمبود واکسن ، مایکل گوو وزیر کابینه امروز (پنجشنبه 28) به شدت تأیید کرد که هیچ اختلالی در تأمین واکسن وجود نخواهد داشت.

مقامات اتحادیه اروپا پس از آنکه AstraZeneca قبلاً گفته بود که می تواند تنها بخشی از دوزهای داده شده را بین ژانویه و مارس به این واحد تحویل دهد ، با مقصر دانستن کسری 50 میلیون دوز ، مقامات اتحادیه اروپا را تحت فشار قرار می دهند تا واکسن های ساخته شده در انگلیس به اروپا منتقل شوند. در مورد مسائل تولید در کارخانه های اتحادیه اروپا

آقای گوو ، با امروز در رادیو 4 BBC وی گفت: “همه ما می خواهیم برای اطمینان از واكسین شدن هر چه بیشتر افراد در كشورهای همسایه همه تلاش خود را انجام دهیم” ، كه به گفته وی این مهم با “گفتگو و همكاری و دوستی” حاصل می شود.

وی در پاسخ به این سال که آیا دولت اجازه می دهد واکسن ها به اتحادیه اروپا بروند ، گفت: “نه” ، افزود که تحویل واکسن “که برنامه ریزی شده ، پرداخت شده و برنامه ریزی شده است باید ادامه یابد. این مورد است که زایمان هایی که برنامه ریزی شده اند ، برای آنها پرداخت شده و برنامه ریزی شده است که ادامه یابد.

وی افزود: واکسیناسیون آسیب پذیرترین افراد در انگلیس در اولویت ما باقی مانده است.

سر جرمی فارار ، عضو گروه مشاوره تحقیقات اضطراری دولت انگلستان (SAGE)، پرسید که آیا ملی گرایی واکسن در اروپا امروز واقعیت دارد؟ امروز در رادیو 4 بی بی سی برنامه ، “بله ، من می ترسم چنین باشد ، و این چیزی است که ما قطعاً باید برای مذاکره نیاز داشته باشیم ، ما باید از آن اجتناب کنیم ، و به کسی خدمت نمی کند که در این نبردها بر سر منابع واکسن بجنگد.”

_______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “مایکل گوو اصرار دارد که تولید واکسن قطع نخواهد شد” متشکرم.

برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.