نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ماهیگیران اکنون می توانند گونه دیگری از ماهی را در آبهای مایورکا صید کنند

[ad_1]

کمیاب ، خوشمزه ، اما گران است
نادر ، خوشمزه ، اما گران قیمت اعتبار: Paucabot CC

ماهیگیران اکنون می توانند گونه دیگری از ماهی ها را در آبهای مایورکا صید کنند ، زیرا ممنوعیت صید قزل آلا تا 31 مارس پس از فصل باز شدن لامپری برداشته شده است.

Xyrichtys novacula در زبان انگلیسی به عنوان تیغ ​​یا برش مروارید شناخته می شود و خوردن آن بسیار محبوب است ، اگرچه ماهیگیری تجاری این گونه مجاز نیست ، با مجوز مجاز 50 در روز با حداکثر 300 ماهی در قایق.

بنابراین ، ماهیگیری برای گونه های کمیاب بیشتر تفریحی است ، اما بیش از 12000 مجوز برای قایق های تفریحی در جزایر بالئاریک وجود دارد ، اگرچه به دلیل قیمت بالا ، برخی ماهیگیران حرفه ای هستند که از فصل جدید استفاده می کنند.

ممنوعیت خشونت برای اولین بار در سال 2000 وضع شد و تا 31 جولای ادامه داشت ، اما بر اساس معیارهای بیولوژیکی ، تمدید و با اقدامات دیگر تکمیل شد.

ذخایر دریایی مایورکا برای صید ماهی نیاز به قلاب با اندازه حداقل 5.7 میلی متر دارد و در نتیجه ممنوعیت ماهیانه ماهیگیری ، به منظور ارتقاء پایداری ، حضور گونه و صید در همه شیلات حفظ می شود. مناطق با متوسط ​​افزایش 20 درصدی در اندازه ماهی.

همه صیدها باید ثبت و گزارش شوند Conselleria کشاورزی و همچنین زمان صرف شده برای ماهیگیری برای آنها.

با تشکر از شما برای خواندن “ماهیگیران اکنون می توانند گونه دیگری از ماهی را در آبهای مایورکا صید کنند” آو به یاد داشته باشید که همه مقالات تولید شده توسط یورو ویکلی نیوز به صورت رایگان قابل دسترسی هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *