نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ماموریت بشردوستانه Adra را ترک می کند

[ad_1]

ماموریت بشردوستانه Adra را ترک می کند
AITA MARI: تصرف در Adra Photo Credit: SHM

THE Aita Mari شنبه گذشته از پنجمین مأموریت بشری خود به مقصد مدیترانه مرکزی حرکت کرد.

کشتی پس از تعمیرات با خدمه 12 نفره که شامل امدادگران ، متخصصان بهداشت و روزنامه نگاران است پس از تعمیرات به آدرا بازگشت.

Aita Mar که در اصل یک کشتی تن ماهی باسک بود ، اکنون به سازمان غیردولتی نجات بشردوستانه (SHM) تعلق دارد و پس از ترک آدرا به ایستگاه فنی در کورسیکا می رود و پس از آن به سمت مدیترانه مرکزی می رود.

سخنگوی SHM گفت: “این منطقه کشنده ترین چالش برای مهاجران است.”

در ماه گذشته ، سازمان های بشردوستانه فعال در مدیترانه شاهد خروج هزاران نفر از سواحل آفریقا با قایق های شلوغ هستند.

طبق اعلام سازمان بین المللی مهاجرت ، امسال بیش از 504 نفر در تلاش برای رسیدن به اروپا کشته شده اند.


اخبار هفتگی یورو یک کمپین را برای کمک به اتحاد مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های سفر PCR اجرا می کند. لطفاً به ما کمک کنید تا دولت انگلستان را متحمل هزینه ها شویم.

لیندا هال

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 1970 شروع به نوشتن برای روزنامه های محلی انگلیسی زبان کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به ساکنان انگلیسی زبان ، امری حیاتی است و در این راه دو نسخه از Expand Your Spanish منتشر می کند ، که به انگلیسی زبانان کمک می کند مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *