نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مالاگا تعداد اسکوترها را کاهش می دهد

[ad_1]

مالاگا در حال کار بر روی ایده کاهش تعداد شرکت های اسکوتر است.
مالاگا در حال کار بر روی ایده کاهش تعداد شرکت های اسکوتر است. تصویر: اخبار هفتگی یورو

مالاگا تعداد اسکوترها را کاهش می دهد.

شورای شهر مالاگا در تلاش است تا تنها دو شرکت کرایه وسایل نقلیه شخصی (PMV) را تا سال 2022 در شهر بویژه اسکوترهای برقی اجاره کنند. این یکی از عناصر اصلی است که اداره تحرک به عنوان بخشی از الزامات مربوط به صدور مجوز برای فعالیت این وسایل نقلیه در حال کار است ، که امیدوار است تا پایان سال مالی جاری تکمیل شود.

خوزه دل رو ، مشاور شهر ، این موضوع را برای روزنامه توضیح داد. این استراتژی مبتنی بر ایده ای است که برای اولین بار ماه ها پیش ارائه شده است. به عنوان یک قدم تعیین کننده در سازماندهی این تحرک پایدار ، کاهش شدید تعداد شرکتهایی که می توانند ناوگان اسکوتر در پایتخت داشته باشند پیشنهاد شده است.

این یکی از اهداف دستورالعمل جدید تحرک بود که از 20 فوریه لازم الاجرا شد. این را ژوزه دل ریو ، مشاور مسئول منطقه ، برای این روزنامه توضیح داد. این رویکرد از خط فکری ماهها پیش پیروی می کند. کاهش شدید تعداد شرکتهایی که می توانند ناوگان روروک مخصوص بچه ها را در پایتخت داشته باشند به عنوان اقدامی اساسی برای سازماندهی این تحرک پایدار پیشنهاد شده است.

این را ژوزه دل ریو ، مشاور مسئول منطقه ، برای این روزنامه توضیح داد. این رویکرد از خط فکری ماهها پیش پیروی می کند. کاهش شدید تعداد شرکتهایی که می توانند ناوگان روروک مخصوص بچه ها را در پایتخت داشته باشند به عنوان اقدامی اساسی برای سازماندهی این تحرک پایدار پیشنهاد شده است.

ناتاشا برویر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *