نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مافیای ایتالیا از شبکه های اجتماعی برای تحکیم قدرت استفاده می کند

[ad_1]

مافیای ایتالیا از شبکه های اجتماعی برای تحکیم قدرت استفاده می کند
در ویدئویی از گروه رپ وابسته به مافیای Glock 21 (در تصویر) ، اعضای مظنون باند دیده می شوند که سلاح و اتومبیل های لوکس چشمک می زنند – منبع تصویر: توییتر

گروه های معروف مافیایی در ایتالیا از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی برای ارتقا promote قبیله های خود و تأکید بر قدرت خود در مناطق فقیرنشین جنوبی کشور استفاده می کنند.

مافیای ایتالیا ، که بین چندین گروه بزرگ در سراسر کشور تقسیم شده است ، یکی از قدیمی ترین و عمیق ترین سیستم های جنایی در اروپا است. علی رغم دهه ها سرکوب بی امان دولت ، در مناطق فقیرنشین جنوبی ایتالیا ، طوایف مختلفی از جمله ندرنگتا اعمال قدرت عظیم بر جوامع خود.

بسیاری از این گروه ها قبلاً برای تقویت تصویر خود از رسانه های اجتماعی استفاده کرده اند ، اقدامی که جرم شناسان می گویند روشی م toثر برای یادآوری تسلط مردم محلی بدون توسل به خشونت است. در یک مورد ، یک رئیس اوباش کالابری ، وینچنزو تورکاسیو ، یک صفحه نسبتاً بی ضرر در فیس بوک را با 18000 دنبال کننده اداره کرد.

همراه با الگوی رفتاری و نقل قول های الهام بخش ، این اوباش عکس هایی از مبالغ زیادی پول نقد و سفارشات پستی را علیه سازمان های پلیس ایتالیا درج خواهد کرد. کار جانبی این گانگستر به عنوان یک تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی با حکم 30 ساله زندان قطع شد.

کارشناسان مافیا می گویند باندها همیشه از روش های مختلفی برای برندسازی و تبلیغ خود استفاده کرده اند و رسانه های اجتماعی گامی طبیعی برای گروه ها برای یادآوری ثروت و قدرت خود در عصر دیجیتال به مناطق خود است.

در شهر روزارنو در کالابری ، گروهی از جوانان مظنون به سربازان مافیایی یک موزیک ویدیوی گانگستری را ضبط کردند که در آن آنها سلاح ، اتومبیل های لوکس و جواهرات گران قیمت را به نمایش می گذاشتند. اعتقاد بر این است که این ویدئو بیش از یک چهارم میلیون بار در شبکه های اجتماعی مشاهده شده است ، زیرا جوانان ایتالیا از بیکاری مزمن رنج می برند ، برای جذب جوانان محلی در این منطقه برای عضویت در مافیا ساخته شده است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار ، مافیای ایتالیا ، استفاده از رسانه های اجتماعی برای تقویت قدرت ، اختصاص دادید ، متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.