نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ماسکهایی که می توانند Covid را در “کمتر از یک دقیقه” غیرفعال کنند

[ad_1]

ماسکی که می تواند کوید را بکشد
ماسکهایی که می توانند کوید را در “کمتر از یک دقیقه” بکشند تصویر: توییتر

دانشگاه کاتولیک والنسیا (UCV) ماسکی ارائه می دهد که می تواند غیرفعال شود SARS-CoV-2 ، آنفلوانزا و باکتریهای مقاوم در برابر “در کمتر از یک دقیقه”.

همانطور که توسط ایده آل گزارش شده استاین پنجشنبه ، 6 مه ، دانشگاه کاتولیک والنسیا (UCV) ماسکی را ارائه می دهد که قادر به غیرفعال کردن SARS-CoV-2 ، آنفلوانزا و باکتری های مقاوم در برابر “در کمتر از یک دقیقه” است. برنامه ارائه شده قرار است ساعت 11 صبح در محوطه دانشگاه والنسیا کارلوس برگزار شود.

این ماسک ها با همکاری شرکت والنسیایی Visor Medical ساخته شده اند و تحقیقات از طریق آزمایشگاه UCV Biomaterials و Biointerteria ، به رهبری پروفسور آنجل سرانو ، از ابتدای بروز همه گیری در حال ادامه است.

چند ماه پیش ، محققان دانشگاه و با همکاری محققانی از انگلستان ، کره جنوبی و نروژ فیلترهای ماسکی تولید کردند که قادر است در کمتر از یک دقیقه SARS-CoV-2 و باکتری های چند مقاوم را غیرفعال کند.

شرکت Visormed مستقر در آلیکانته ماسک های تولید شده توسط تیم UCV را تولید کرده و آنها را به بازار عرضه می کند.

در این سخنرانی مدیرکل تحقیقات و بازرسی عالی بهداشت وزارت بهداشت خاویر بورگوس ، معاون تحقیقات UCV ، فرانسیسکو آرتئاگا ، پروفسور سرانو و خوزه آنتونیو سوریانو به نمایندگی از Visor Medical حضور خواهند داشت.

یک اسپری بینی ضد کووید بینی با استفاده از نانومواد کربن و کلرید بنزالکونیوم نیز توسط گروه Biomaterials and Bioengineering ، به رهبری Serrano و دانشگاه لوئیزیانا در حال تولید است.

اخبار بیشتر درباره کوید

تعطیلات انگلیس کیت های آزمایشی Covid رایگان را برای استفاده در خارج از کشور دریافت می کنند

داروخانه های مالاگا منتظر تایید فروش سریع آزمایشات Covid به موقع برای تابستان هستند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *