نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مارسلو Rebelo de Sousa دوباره به عنوان رئیس جمهور پرتغال انتخاب شد


مارسلو Rebelo de Sousa دوباره به عنوان رئیس جمهور پرتغال انتخاب شد
مارسلو Rebelo de Sousa دوباره به عنوان رئیس جمهور پرتغال انتخاب شد. تصویر: تیاگو میراندا

MARCELO REBELO DE SOUSA با کسب 60.7٪ آرا به عنوان رئیس جمهور پرتغال انتخاب شد

مارسلو Rebelo de Sousa ، 72 ساله ، با ثبت 60.7٪ از آرا public عمومی ، که به طور رسمی توسط PSD و CDS-PP پشتیبانی می شود ، به عنوان رئیس جمهوری پرتغال انتخاب شد و 2،533،799 رأی آورد ، در حالی که نتایج هنوز از سه ایستگاه ، مزیت آن غیرقابل دسترسی است.

حتی در طی یک همه گیری ، آقای دی سوزا ارقام قبلی خود یعنی 2،413،956 رأی را به دست آورد ، که معادل 52٪ از کل آرا he وی هنگام پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری 2016 بود.

رئیس جمهور در سخنرانی پیروزی خود در دانشکده حقوق دانشگاه لیسبون ، که دانشجو و استاد بود ، گفت: “فوری ترین موارد همه گیر است ، بنابراین بعدا می توانیم موارد ضروری را به دیگران منتقل کنیم. اجازه دهید آن را انجام دهد “.

سخنان وی ادامه داد: “با این فکر که پرتغالی ها ، وقتی صدای خود را افزایش می دهند ، بیشتر و بهتر می خواهند ، در مجاورت ، انسجام ، ثبات ، ساختن پل ها ، جستجو ، عدالت اجتماعی و بیشتر فوری در مدیریت همه گیر من این نشانه را درک کردم و از آن عبرت خواهم گرفت.

_______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “مارسلو Rebelo de Sousa دوباره به عنوان رئیس جمهور پرتغال انتخاب شد” متشکرم.

برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *