نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مارسلو Rebelo de Sousa دوباره به عنوان رئیس جمهور پرتغال انتخاب شد

[ad_1]

مارسلو Rebelo de Sousa دوباره به عنوان رئیس جمهور پرتغال انتخاب شد
مارسلو Rebelo de Sousa دوباره به عنوان رئیس جمهور پرتغال انتخاب شد. تصویر: تیاگو میراندا

MARCELO REBELO DE SOUSA با کسب 60.7٪ آرا به عنوان رئیس جمهور پرتغال انتخاب شد

مارسلو Rebelo de Sousa ، 72 ساله ، با ثبت 60.7٪ از آرا public عمومی ، که به طور رسمی توسط PSD و CDS-PP پشتیبانی می شود ، به عنوان رئیس جمهوری پرتغال انتخاب شد و 2،533،799 رأی آورد ، در حالی که نتایج هنوز از سه ایستگاه ، مزیت آن غیرقابل دسترسی است.

حتی در طی یک همه گیری ، آقای دی سوزا ارقام قبلی خود یعنی 2،413،956 رأی را به دست آورد ، که معادل 52٪ از کل آرا he وی هنگام پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری 2016 بود.

رئیس جمهور در سخنرانی پیروزی خود در دانشکده حقوق دانشگاه لیسبون ، که دانشجو و استاد بود ، گفت: “فوری ترین موارد همه گیر است ، بنابراین بعدا می توانیم موارد ضروری را به دیگران منتقل کنیم. اجازه دهید آن را انجام دهد “.

سخنان وی ادامه داد: “با این فکر که پرتغالی ها ، وقتی صدای خود را افزایش می دهند ، بیشتر و بهتر می خواهند ، در مجاورت ، انسجام ، ثبات ، ساختن پل ها ، جستجو ، عدالت اجتماعی و بیشتر فوری در مدیریت همه گیر من این نشانه را درک کردم و از آن عبرت خواهم گرفت.

_______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “مارسلو Rebelo de Sousa دوباره به عنوان رئیس جمهور پرتغال انتخاب شد” متشکرم.

برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *