نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مارتین لوئیس از مردم می خواهد کارت بهداشت رایگان اتحادیه اروپا را تمدید کنند

[ad_1]

مارتین لوئیس از مردم می خواهد کارت بهداشت رایگان اتحادیه اروپا را تمدید کنند
مارتین لوئیس از مردم می خواهد کارت بهداشت رایگان اتحادیه اروپا را تمدید کنند. تصویر – ویکی پدیا

مارتین لوئیس ، کارشناس صرفه جویی در هزینه ها ، مردم را به تمدید EHIC (کارت سلامت اروپا) فراخواند و بهترین نکات خود را برای محافظت از رزروهای تعطیلات در طی همه گیری در حال انجام به اشتراک گذاشت.

مارتین لوئیس ، متخصص صرفه جویی در هزینه ، مردم را به تمدید EHIC (کارت بهداشت اروپا) فراخواند و بهترین نکات خود را برای محافظت از رزروهای تعطیلات در طی همه گیر شدن بیماری در میان گذاشت ، گزارش های Daily Record. این استاد راهنمای مالی گفت: “اگر EHIC خود را تمدید کنید ، کارت جدید بیمه سلامت جهانی را دریافت خواهید کرد” ، و از 6.4 میلیون نفر که دارای EHIC منسوخ شده هستند خواست که آنها را تمدید کنند ، همچنین به مردم اطلاع می دهد که اگر EHIC آنها در حال حاضر به روز باشد ، می تواند به عنوان کارت جدید بیمه سلامت جهانی (GHIC) استفاده شود.

با این حال ، لازم به توضیح است که GHIC جایگزین بیمه مسافرتی نیست ، زیرا موارد مختلفی مانند لغو تعطیلات ، نجات کوهستان و بازگشت به کشور را پوشش نمی دهد. خرید بیمه مسافرتی و داشتن GHIC معتبر مهم است ، اما این کارت 27 کشور در اتحادیه اروپا را به علاوه چهار کشور دیگر پوشش می دهد و امکان درمان در کلینیک های پزشکی یا بیمارستان ها را با همان قیمت محلی فراهم می کند که بسیار مفید است.

تاریخ انقضا EHIC شما را می توان در گوشه پایین سمت راست کارت مشاهده کرد.

در مورد بیمه مسافرتی ، مارتین گفت: “اگر قبل از مسافرت Covid را بگیرید یا NHS به شما بگوید که خود را منزوی کنید ، بیشتر بیمه گران مسافرتی شما را در صورت لغو پرونده Covid تحت پوشش قرار می دهند ، یا اینکه NHS به شما می گوید خود را منزوی کنید.

“به طور مشابه ، اگر در خارج از کشور Covid بگیرید ، هزینه های پزشکی و اولیه معمولاً به عهده یک بیمه مسافرتی است – قوانین را بررسی کنید ، اما اکثر آنها این کار را می کنند.”

بنیانگذار moneysavingexpert.com گفت که بیمه های مسافرتی “شما را برای محدودیت سفر یا از این کشور یا از خارج پوشش نمی دهند ، به این معنی که شما نمی توانید بروید یا در راه بازگشت باید قرنطینه کنید و بنابراین شما می گویید که نمی توانید بروید زیرا من توانایی مالی ندارم 10 روز مرخصی برای قرنطینه در خانه من استفاده کنید. “

وی افزود که بیشتر مردم “تحت پوشش آن نخواهند بود”.

توصیه این روزنامه نگار مالی این است که هنگام رزرو بیمه مسافرتی ASAB را دریافت کنید ، زیرا “اگر اتفاقاتی قبل از عزیمت رخ دهد ، بخشی از پوشش از شما محافظت می کند ، بنابراین بعداً گرفتن آنها بی معنی است.”


اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای کمک به اتحاد مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های PCR انجام می دهد. لطفاً به ما كمك كنید تا از دولت بخواهیم هزینه های خود را محدود كند http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ جدید- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-دوست-دوباره-دوباره /

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *