نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ماربلا استپونا و مانیلوا اولین تعطیلی آخر هفته خود را تجربه می کنند

[ad_1]

ماربلا ، استپونا و مانیلوا اولین تعطیلات آخر هفته خود را در پیش رو دارند
ماربلا ، استپونا و مانیلوا اولین تعطیلات آخر هفته خود را در پیش رو دارند. تصویر: ویکی پدیا

ماربلا استپونا و مانیلوا در كاستا دل سول اسپانیا اولین تعطیلات آخر هفته مشاغل جزئی خود را پشت سر می گذارند.

دولت اندلس روز چهارشنبه تصمیم گرفت کلیه فعالیتهای غیر ضروری در ماربلا ، استپونا و مانیلوا را تعطیل کند. تکرار حوادث از مرز 1000 تا 100000 مورد تعیین شده توسط انجمن برای این مناطق فراتر رفته است – این بدترین خبری است که هر رستوران می خواهد بشنود.

شهر شلوغ ماربلا امروز جمعه جمعه مکانی کاملاً متفاوت بود. به غیر از چند تاکسی و ماشین پلیس ، شهر خلوت بود – به نظر می رسید کل منطقه تخلیه شده است.

به دنبال اعلام تعطیلی روز دوشنبه ، این سه شهر وضعیت خود را “فاجعه بار” توصیف کردند و لحظه ای از زمان است که هرگز توسط ساکنان و صاحبان مشاغل فراموش نخواهد شد. چند مکان موسیقی زنده دیگر سعی داشتند با فروش قهوه و تاپاس در یک تلاش ناامیدکننده برای باز ماندن به کافه تبدیل شوند ، زیرا بسیاری از آنها مجوزهای غذایی را داشتند که هرگز استفاده نکرده بودند. تمام این پول ها هدر رفت ، این یک تمرین بی معنی بود ، زیرا اکنون آنها حتی نمی توانند برای خدمت به مشتریانی که مانده اند باز شوند.

تأثیرات گسترده و طولانی مدت محدودیت های اخیر در این شهرهای ناگوار را نباید دست کم گرفت. هزاران نفر به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند ، برخی از شرکت های بسیار تاسیس شده احتمالاً توانایی مالی برای مقاومت در برابر طوفان را دارند ، اکثر آنها چنین نیستند.

آخر هفته آخر هفته سخت ترین خواهد بود ، با بستن کرکره ها و بسته شدن درها ، موجی از بدبینی آرام اما قابل لمس وجود دارد که مطمئناً طی چند روز آینده شهرها را فرا خواهد گرفت ، همه امیدها و دعاها برای بهبودی سریع است. فقط زمان مشخص خواهد شد ، فراوانی عفونت ها به آرامی کاهش می یابد ، احتمال تصادفات نیز کاهش می یابد ، آیا همه ما می توانیم زنده بمانیم ، از همه چیز خوشحال و بسیار راضی باشیم؟

خوانما مورنو گفت: “ده تا دوازده روز آینده بسیار دشوار خواهد بود.”

محدودیتهای اضافی اعمال شده در جایی که شهرداریها بیش از موارد 1000 در 100،000 در 14 روز گذشته را در دل امید ایجاد کرده اند ، اما اطمینان وجود نداشت که موج سوم در این هفته در منطقه به اوج خود برسد.

روز پنجشنبه ، رئیس جمهور منطقه با رو به رو شدن با موارد جدید روزانه 3،676 در اندلس ، که در روز چهارشنبه با کاهش قابل توجهی 6،626 مواجه شد ، خوش بینی محتاطانه ای نشان داد ، اما گفت که برای تسطیح منحنی خیلی زود است. رئیس جامعه خوانما مورنو هشدار داد که هنوز “ده تا دوازده روز بسیار دشوار” وجود دارد که مربوط به بستری شدن در بیمارستان و مرگ است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار اختصاص دادید ، “ماربلا ، استپونا و مانیلوا اولین تعطیلات آخر هفته را در پیش رو دارند” متشکرم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *