نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مادرید ساعت 21:00 هتل و خرده فروشی را تعطیل می کند

[ad_1]

مادرید ساعت 21:00 هتل و خرده فروشی را تعطیل می کند
مادرید میهمان نوازی و خرده فروشی را در ساعت 21:00 تعطیل می کند تصویر: twitter

MADRID محدودیت های Covid را تشدید کرده و بخش های هتل و خرده فروشی را در ساعت 9 شب تعطیل می کند.

انریکه روئیز اسکودرو ، وزیر بهداشت مادرید روز جمعه (22 ژانویه) اعلام کرد که محدودیت های ویروس کرونا در جامعه تشدید خواهد شد. به ویژه ، وزیر حکم داد که مقررات منع رفت و آمد شبانه تا ساعت 10 شب تمدید می شود و کلیه بارها ، رستوران ها و خرده فروشی های غیر ضروری باید ساعت 9 شب تعطیل شوند.

علاوه بر این ، اجتماعات خصوصی در خانه به افرادی که فقط با هم زندگی می کنند محدود خواهد شد و حداکثر چهار نفر می توانند در تراس ها بنشینند. این اقدامات جدید از روز دوشنبه 25 ژانویه اعمال می شود و تا 8 فوریه ادامه خواهد داشت.

وزیر بهداشت در یک کنفرانس خبری گفت: “ما در یک سناریوی جدید قرار داریم که ما را مجبور به تغییر قوانین بازی می کند.”

آقای اسکودرو ، همراه با خطاب معاون وزیر بهداشت عمومی و برنامه کوید آنتونیو زاپاترو و مدیر کل بهداشت عمومی النا آندراداس ، اضافه کرد که افراد مسن باید در خانه که ممکن است در خانه بمانند و مشاغل باید از دور کار کنند.

تصمیم دولت منطقه ای مادرید در حالی صادر شده است که طبق آخرین داده های وزارت بهداشت ، موارد ویروس کرونر در جامعه بسیار بالاتر از متوسط ​​ملی است ، در هر روز 800 عفونت کووید در هر 100000 نفر ثبت شده است.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “مادرید در ساعت 9 مهمان نوازی و خرده فروشی را می بندد” متشکریم. برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *