نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

لژیون سلطنتی انگلیس به دلیل Brexit مجبور به توقف فروش خشخاش در اتحادیه اروپا شده است

[ad_1]

لژیون سلطنتی انگلیس به دلیل Brexit مجبور به توقف فروش خشخاش در اتحادیه اروپا شده است.

گزارشی در روزنامه ای که من گفتم ، لژیون سلطنتی انگلیس به دلیل دیوان سالاری پس از Brexit دیگر در اروپا اتحادیه خشخاش نمی فروشد.

این موسسه خیریه ، که از اعضا و پیشکسوتان نیروهای مسلح انگلیس پشتیبانی می کند ، با ارسال نامه ای به طرفداران خود اعلام کرده است “در آینده قابل پیش بینی مجبور است فروش خود را به مشتریان در کشورهای اتحادیه اروپا متوقف کند” تا زمانی که قانون Brexit اعمال شود. پذیرفته شده بررسی شده است .

روزنامه i گزارش داد كه لژیون سلطنتی انگلیس پس از خروج انگلیس از اتحادیه گمركی اتحادیه اروپا در 1 ژانویه ، به راحتی نمی تواند هزینه ارسال خشخاش را از جمله حقوق گمركی توجیه كند.

خشخاش در اکتبر و نوامبر برای روز آشتی پوشیده می شود و خیریه آنها را برای جمع آوری پول برای اعضای نیروهای مسلح ، جانبازان و خانواده هایشان می فروشد. بسیاری از شعبات مختلف لژیون در اسپانیا برای جمع آوری پول برای این موسسه خیریه رویدادهایی را در طول سال برگزار می کنند.

لژیون همچنین طیف وسیعی از جواهرات ، لباس و لوازم جانبی خشخاش را از طریق فروشگاه آنلاین خشخاش خود به فروش می رساند. گفتم او نسخه ای از ایمیل را که به طرفداران ارسال شده دید.

سخنگوی دولت به تشکیلات خودگردان گفت: “ما متمرکز بر حمایت از سازمانهای انگلیس هستیم زیرا آنها با روابط تجاری جدید ما با اتحادیه اروپا سازگار می شوند.

تاریخچه لژیون سلطنتی انگلیس

لژیون انگلیس در 15 مه 1921 تشکیل شد و چهار سازمان ملی از نیروهای سابق را تشکیل داد که پس از جنگ جهانی اول خود را تأسیس کردند:

  • انجمن ملی ملوانان و سربازان آزاد شده
  • فدراسیون ملی ملوانان و سربازان آزاد شده و لشکرکشی شده
  • رفقای جنگ بزرگ
  • انجمن افسران

ادغام این اجسام متنوع را می توان تا حد زیادی به دو مرد نسبت داد: فیلد مارشال کنت هاگ و تام لیستر از فدراسیون ملوانان و سربازان آزاد شده و لشکرکشی شده. لرد هیگ تا زمان مرگ رئیس لژیون سلطنتی انگلیس بود.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم ، حتماً برگردید و وب سایت اخبار هفتگی یورو را از نظر تمام اخبار محلی و بین المللی بررسی کنید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *