نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

لورد میزبان جشنواره اسپانیایی Primavera خواهد بود

[ad_1]

لورد میزبان جشنواره اسپانیایی Primavera خواهد بود
Lorde عنوان جشنواره اسپانیایی اعتبار جشنواره Primavera: اینستاگرام خواهد بود

لورد میزبان جشنواره اسپانیایی Primavera خواهد بود.

Lorde عنوان جشنواره Primavera اسپانیا در سال آینده خواهد بود که اولین اجرای تایید شده وی طی سه سال خواهد بود.

این خواننده محبوب پیش از این طی چهار سال حیرت انگیز به اولین موسیقی جدید خود اشاره کرده است. این خواننده بزرگترین ستاره پاپ در نیوزیلند است و به نظر می رسد قرار است با موسیقی جدید طرفداران را خوشحال کند.

روز سه شنبه ، لرد به طرفداران اشاره کرد که چه چیزی در راه است و وب سایت خود را به روز کرد تا جلد جدید ضبط خود را نشان دهد. این عنوان انرژی خورشیدی است و وی شعاری را اضافه کرد که می گوید: “ورود به سال 2021 … صبر یک فضیلت است.”

کیوی سال آینده در جشنواره اسپانیایی Primavera در شیار اصلی ظاهر می شود ، که مطمئنا علاقه مندان و طرفداران موسیقی را به وجد خواهد آورد.

در سال 2013 ، او یک شبه با انتشار اولین آلبوم خود به موفقیت دست یافت. این آلبوم Pure Heroine نام دارد و آهنگ اصلی آن Royals معروف است. این خواننده در اوکلند بزرگ شده و نام اصلی او الا یلیچ-اوکانر است.

اگرچه بیشتر ستارگان موسیقی سعی در تولید هرچه بیشتر آلبوم ها دارند ، اما او از این مدل اجتناب کرده و در هشت سال گذشته تنها یک آلبوم منتشر کرده است ، این آلبوم او ملودرام بود که در سال 2017 منتشر شد.

موسیقی در هر دو آلبوم یک موفقیت مهم و تجاری بوده است و تنها در ماه گذشته به همراه آهنگساز جوئل لیتل ، وی یک جایزه برای صنعت موسیقی پس از پخش خیره کننده 1 میلیارد بار تک آهنگ رویال دریافت کرد.

سال گذشته ، وی کیویس را به نامزدی و رأی دادن در انتخابات 2020 در نیوزیلند ترغیب کرد و حتی برای این کار از شبکه های اجتماعی استراحت کرد.

او به شبکه های اجتماعی روی آورد و در مورد زیبایی خود اظهار نظر کرد و در عوض به چیز خاصی اشاره کرد. وی اظهار داشت: “این کار را برای کشور زیبا و من انجام دهید. و سال آینده در عوض چیز خاصی به شما می دهم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *