نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

لوتون شلتون 35 ساله شفیلد یونایتد و ستاره فوتبال جامائیکا

[ad_1]

لوتون شلتون 35 ساله شفیلد یونایتد و ستاره فوتبال جامائیکا
ستاره فوتبال شفیلد یونایتد و جامائیکا ، لوتون شلتون 35 ساله مرده است. تصویر: توییتر

SHEFFIELD UTD و ستاره فوتبال جامائیکا ، Luton Shelton Dead Aged 35 ، باشگاه را تأیید می کنند

لوتون شلتون ، ستاره سابق فوتبال شفیلد یونایتد و جامائیکا پس از نبرد با اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS) ، همچنین به عنوان بیماری Lou Gehrig شناخته می شود ، یک بیماری نورون حرکتی که بر عضلات ارادی بدن تأثیر می گذارد ، اولین بار در سال 2018 تشخیص داده شد.

گزارش ها از زادگاهش جامائیکا حاکی از آن است که وی با آرامش در خانه ، در کشوری درگذشت که همیشه از وی به عنوان مردی که بیشترین گل را برای تیم ملی فوتبال جامائیکا به ثمر رسانده است ، یاد کرد و در 75 بازی 35 گل به ثمر رساند.

شلتون فقط یک فصل را در برامال لین گذراند و از باشگاه سوئدی ، هلسینگبورگ وارد شد ، اما در این مدت کوتاه به یک شخصیت فرقه در میان هواداران تبدیل شد.

شفیلد یونایتد در حساب رسمی خود نوشت: “همه افراد در تیغه ها برای خانواده لوتون در این شرایط دشوار متاسف هستند” ، در حالی که توییتر فیفا گفت: “فیفا و فوتبال جهان امروز در سوگ هستند. لوتون شلتون ، بهترین گلزن جامائیکا درگذشت. او 35 ساله بود. در آرامش بمان ، لوتون.

_______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این اخبار اختصاص دادید متشکریم “شوت فیلد یونایتد و جامائیکا فوتبال لوتون شلتون در 35 سالگی مرده است”.

برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *