نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

لباس های خرس قطبی به مادربزرگ و مادربزرگ اجازه می دهد تا نوه ها را در آغوش بگیرند

[ad_1]

لباس های خرس قطبی به مادربزرگ و مادربزرگ اجازه می دهد تا نوه ها را در آغوش بگیرند
اعتبار سورپرایز کریسمس: Pixabay

لباس های POLAR BEAR به مادربزرگ ها و مادربزرگ ها اجازه می دهد نوه ها را پس از 9 ماه اختلاف در غافلگیری کریسمس در آغوش بگیرند.

باربارا 71 ساله و کلایو والشاو 73 ساله از ماه مارس در حال محافظت از خود در برابر ویروس کرونا هستند و نسبت به دیدن نوه هایشان تحت فشار قرار گرفته اند. نوه ها اتاق مخصوص خود را در خانه پدربزرگ و مادربزرگ خود دارند و هفته ای چندین بار قبل از ماه مارس آنها را ملاقات می کنند.

کریسمس نزدیک بود و کوین ، شش ساله ، مورگان ، هشت ساله و مکنزی ، چهار ساله ، از اینکه فهمیدند حتی در کریسمس نمی توانند برای ملاقات پنهان شوند و فقط پدربزرگ و مادربزرگ خود را از طریق یک تماس ویدیویی می بینند ناراحت شدند.

باربارا هنگام مرور اینترنت و طراحی طرحی با لباس های غول پیکر بادی خرس قطبی روبرو شده بود. برای لذت نوه ها ، در کریسمس آنها خانواده را غافلگیر کردند و اولین آغوش خود را در 9 ماه گذشته گرفتند.

باربارا گفت: “ما می خواستیم مراقب باشیم ، زیرا اگر موفق شویم بد نه تنها ما بد بودیم ، بلکه پسران نیز نسبت به آن احساس مسئولیت می کردند – چیزی که ما نمی خواستیم.

“اما لباس ها واقعا خوب کار می کنند. کاملاً بسته است. فکر می کنم این بهترین ایده ای بود که تاکنون داشته ام. “


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم لباسهای خرس قطبی سفید به پدربزرگ و مادربزرگ اجازه می دهند تا نوه ها را در آغوش بگیرند” برای اخبار روزانه بریتانیا ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *