نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

قیمت صبحانه مک دونالد 4 پوند Covid Rule Breaker است

[ad_1]

قیمت صبحانه مک دونالد 4 پوند Covid Rule Breaker است
قیمت صبحانه مک دونالد 4 پوند Covid Rule Breaker است. تصویر: Pixabay

قیمت صبحانه مک دونالد 4 پوند Covid Rule Breaker است.

چهار نفر برای دریافت صبحانه مک دونالد برای واردات امروز کیلومترها مسافت طی کردند و در نهایت 800 پوند برای آنها هزینه شد!

پلیس ساعت 5 صبح امروز چهارشنبه در جاده بدفورد ، نورتهمپتون ماشین آنها را متوقف کرد. این دو مرد و دو زن گفتند که در شرف صبحانه خوردن در مک دونالد هستند – اگرچه این رستوران فست فود دو ساعت دیگر باز نشد.

به زودی سوالات تأیید کرد که این چهار نفر از یک خانوار نبوده اند ، بنابراین این سفر قوانین قفل را نقض می کند ، که به طور رسمی از نیمه شب اعمال می شود. نخست وزیر بوریس جانسون به این کشور دستور داده است که خانه اش را تنها زمانی ترک کند که کاملا در تلاش برای جلوگیری از گسترش Covid-19 است. دلایل معتبر شامل خرید ، رفتن به محل کار ، دلایل پزشکی و ورزش یک بار در روز است.

علاوه بر این ، افراد فقط مجاز به ملاقات با شخص دیگری در خارج از خانه خود و فقط در خارج از منزل هستند. اشتراک خودرو مجاز است ، اما فقط افراد از یک خانه یا بالون نگهداری می توانند با هم در یک وسیله نقلیه سفر کنند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکریم: صبحانه مک دونالد چهار پیمان حاکم 800 پوند هزینه دارد. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *