نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

قیمت جهانی ویروس کرونا طی سه هفته 30 درصد کاهش یافته است

[ad_1]

قیمت جهانی ویروس کرونا طی سه هفته 30 درصد کاهش یافته است
قیمت جهانی ویروس کرونا طی سه هفته 30 درصد کاهش یافته است. تصویر: Pixabay

بر اساس داده های دانشگاه جان هاپکینز ، میزان جهانی ویروس کرونا طی سه هفته 30 درصد کاهش یافته است.

فوریه ، مرگبارترین ماه بیماری همه گیر ویروس کرونا در ایالات متحده ، با نزدیک شدن به موارد COVID-19 و سقوط بستری در بیمارستان با افزایش سرعت واکسیناسیون ، در حال نزدیک شدن به نشانه های پیشرفت است.

براساس اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، امروز چهارشنبه 2 فوریه ، 110679 عفونت جدید ثبت شده است که بسیار کمتر از 215،805 عفونت ثبت شده در سه هفته پیش است. حتی بهتر ، میانگین متحرک هفت روزه در حال حاضر 135،904 نفر است که 44 درصد کمتر از متوسط ​​سه هفته قبل است.

به گفته جان هاپکینز ، چهل و چهار ایالت شاهد کاهش موارد بوده و فقط آلاباما ، لوئیزیانا ، مونتانا ، نیوجرسی ، اوکلاهما و پنسیلوانیا و همچنین ناحیه کلمبیا در آستانه بهبود قرار دارند.

علاوه بر این ، از روز دوشنبه ، تعداد آمریکایی ها در بیمارستان با COVID-19 برای اولین بار در دو ماه به زیر 100000 نفر کاهش یافته است. با دقت در نمودار ، می بینید که از چند هفته پیش سطح ها ناگهان شروع به سقوط کردند. در کل 121.8 میلیون نفر ، تقریباً یک سوم جمعیت ایالات متحده ، ممکن است دارای مقداری سطح ایمنی در برابر ویروس باشند. که به معنی پاتوژن است نمی تواند به همین سرعت پخش شود مثل همیشه.

دکتر علی مقداد ، استاد علوم متریک سلامت در انستیتوی معیارهای سنجش و ارزیابی سلامت در دانشگاه واشنگتن (IHME) گفت که دلایل زیادی برای کاهش این پرونده وجود دارد. “هرچه تعداد بیشتری از عفونت ها تشخیص داده شود … ایمن سازی می شوند ، بنابراین ترکیب واکسن و واکسن قبلی به ما کمک می کند. افرادی که آلوده هستند از گردش خون خارج می شوند و به طور کلی دیگر ویروس دریافت نمی کنند.

فقط آمریکا نیست

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز دوشنبه گفت که در سه هفته گذشته شاهد کاهش عفونت های جدید در سراسر جهان بوده ایم. نمودارهای “جهان در داده ها” نشان می دهد که میزان عفونت روزانه کاهش یافته است 30 درصد در این دوره.

اما Tedros Adhanom مدیر كل WHO نسبت به كاهش محدودیت ها برای كند كردن ویروس کرونا در پاشنه خبرهای خوب هشدار داده است.

وی گفت: “طی سال گذشته ، تقریباً در هر كشور لحظه هایی بوده است كه موارد كاهش یافته و دولتها خیلی زود باز شده و افراد صرفاً برای بازگرداندن ویروس منصرف شده اند.”

بر اساس آمارهای دنیای ما در داده ها ، ایالات متحده ، اروپا و انگلستان در اواسط ژانویه همزمان به قله های زمستانی آلودگی های جدید روزانه رسیدند. موارد در سه قسمت آسیب دیده جهان احتمالاً منجر به بالاترین میزان بروز روزانه در جهان شده است ، بطوریکه میانگین متحرک هفت روزه در 11 ژانویه به 736،396 مورد رسیده است.

پذیرش بیماران مبتلا به COVID-19 در بیمارستان و موارد ویروس کرونا در بریتانیای کبیر به نظر اداره آمار ملی (ONS) به نظر می رسد هر دو در حال کاهش هستند. در هفته منتهی به 24 ژانویه ، کووید -19 پذیرش بیمارستان در سراسر کشور از 33.64 در هر 1000000 نفر از سطح 35.64 کاهش یافته است – کمترین میزان از سال 2021 است.

تعداد افراد آلوده به نوع ویروس کرونا در جنوب شرقی در اکثر مناطق کشور ثابت مانده و یا کاهش یافته است.

تا روز سه شنبه ، متوسط ​​تعداد موارد جدید روزانه در سراسر جهان با 30 درصد کاهش به 512،732 مورد رسیده است.

موارد جدید روزانه در اروپا از حدود 250.00 به 180،000 در روز کاهش یافته است ، و انگلیس – که از 6 ژانویه مسدود شده است – در حال حاضر به طور متوسط ​​روزانه فقط 23355 مورد جدید را شاهد است ، در حالی که 9 ژانویه تقریبا 60 000 مورد است.

هندوستان که در بالاترین تعداد COVID-19 تنها بعد از ایالات متحده است ، شاهد این موارد است کاهش می یابدهم. عفونت های جدید رخ داده است 25 درصد در سه هفته گذشته ، به طور متوسط ​​در روز فقط 12،537. موارد روزانه از اوج ماه سپتامبر 93 هزار و 180 مورد در روز کاهش یافت.

تصور می شود که مخلوطی از واکسیناسیون ، اثر مصونیت گله و بسیاری از جمعیت جهان ، که اکنون حامل آنتی بادی هستند ، دلیل اصلی سقوط این درصد است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “قیمت جهانی ویروس کرونا در سه هفته 30 درصد کاهش می یابد” متشکرم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *