نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

قوانین جدید فردا ممکن است شاهد پاک کردن عکسهای Gmail توسط Google باشیم

[ad_1]

در قوانین جدید فردا ممکن است Google شاهد حذف Gmail ، عکس ها و درایو شما باشد
در قوانین جدید فردا ممکن است Google شاهد حذف Gmail ، عکس ها و درایو شما باشد. تصویر: ویکی مدیا

با قوانین جدید فردا ممکن است Google شاهد حذف Gmail ، عکسها و درایو شما باشد

از فردا ، اول ژوئن ، غول فناوری ایالات متحده Google یک سری قوانین جدید را معرفی می کند ، به این معنی که آنها می توانند حسابهای Gmail ، Photos و Drive شما را در هر زمان و بدون اجازه شما حذف کنند.

سال گذشته ، گوگل با ارسال هشدارهای ایمیل به همه کاربران Gmail ، Photos و Drive ، در تاریخ 1 ژوئن 2021 ، تغییر در شرایط خود را هشدار داد و توضیح داد ، که توضیح داد که این شرکت می تواند حسابها را حذف کند و محتوا را حذف کند بدون اینکه ابتدا از کاربر حساب اجازه گرفته باشد .

در صورتی که وقتی آن را وارد صندوق ورودی خود نکرده اید ، یا متوجه محتوا نشده اید ، در ایمیل Google آمده است: “ما در حال نوشتن هستیم تا به شما اطلاع دهیم که ما اخیراً سیاست های جدیدی برای ذخیره حساب در Google با استفاده از Gmail ، Google Drive (از جمله اسناد گوگل، برگها، اسلایدها ، نقشه ها ، فرم ها و پرونده های Jamboard) و / یا Google Photos که ما را با شیوه های صنعت مطابقت می دهد. ممکن است تمام محتوای شما حذف شود.

قبل از حمله وحشت ، باید توجه داشته باشید که تا زمانی که به طور منظم از حساب خود استفاده می کنید ، این تغییر تاثیری بر شما نخواهد گذاشت ، به طور کلی ، آنها سعی می کنند سرورهای خود را از داده ها ، پرونده ها و حساب هایی که سالهاست بیکار هستند پاک کنند .

ایمیل آنها ادامه داد: “اگر شما به مدت 2 سال (24 ماه) در Gmail ، Drive یا Photos غیرفعال باشید ، ما می توانیم محتوای موجود در محصولی را که در آن غیرفعال هستید حذف کنیم. اگر 2 سال از حد ذخیره خود بیشتر کنید ، ممکن است محتوای Gmail ، Drive و Photos شما را حذف کنیم. “

شایان ذکر است که حتی اگر شما یک حساب کاربری برای حذف داشته باشید ، این تغییر از فردا ، اول ژوئن 2021 اعمال می شود ، اما در واقع هیچ چیز تا 1 ژوئن 2023 حذف نمی شود و Google قبل از حذف هر بار چندین بار به شما اطلاع می دهد از مطالب شما

تغییر بزرگ دیگری که از فردا اعمال می شود ، شامل کاربران Google Photos است ، جایی که کاربران قادر به بارگذاری عکس های نامحدودی هستند که تاکنون رایگان بوده اند ، اما این تغییر در شرف تغییر است.

از این پس ، با گرم کردن 15 گیگابایت فضا ، باید هزینه بیشتری برای اضافه کردن فضای ذخیره سازی از طریق سرویس Google One پرداخت کنید ، قیمت ها از 1.59 پوند در ماه برای 100 گیگابایت ، 2.49 پوند برای 200 گیگابایت یا 7 £ 99 برای یک واحد دیگر شروع می شوند. فضای بزرگ 2 ترابایتی.

Google این تغییر را توضیح می دهد: “از اول ژوئن 2021 ، محتوای با کیفیت و کیفیت بالا در ذخیره سازی حساب Google شما حساب خواهد شد. پس از رسیدن به محدودیت فضای ذخیره سازی ، می توانید برای ذخیره سازی بیشتر در Google One (در صورت وجود) مشترک شوید یا محتوا را حذف کنید تا با گزینه ذخیره رایگان در Photos ادامه دهید.

___________________________________________________________

اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *