نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

قفل چه تاثیری روی شما داشت؟

[ad_1]

قفل چه تاثیری روی شما داشت؟
قفل چه تاثیری روی شما داشت؟

اکنون شاهد پایان محدودیت ها هستیم و صحبت هایی در مورد بازگشت گردشگران وجود دارد ، این قفل چه تاثیری بر شما داشت؟

اکنون شاهد پایان محدودیت ها هستیم و صحبت هایی در مورد بازگشت گردشگران وجود دارد ، این قفل چه تاثیری بر شما داشت؟ از آنجا که شرایط زنگ خطر قرار بود روز یکشنبه ، 9 مه پایان یابد و پروازهای اسپانیا به اسپانیا بازگردند ، بسیاری در مورد تأثیر محاصره در طول سال صحبت می کنند.

EWN شنیده است بسیاری از مردم در مورد تاثیری که قفل شدن و محدودیت ها بر سلامت روان آنها گذاشته است صحبت کرده اند و بسیاری از آنها قادر به دیدن اعضای نزدیک خانواده یا رفتن به محل کار خود نیستند.

یکی EWN یک خواننده گفت: “بزرگترین تأثیر برای من این بود که نتوانستم خانواده ام را در انگلیس ببینم ، که بسیار سخت و دردناک بود و هست. کار در خانه نیز یک چالش است. “

خواننده دیگر ، جان ، گفت: “شکی نیست که اگر من و همسرم قادر به کار در خانه و در طبقات مختلف نبودیم ، این یک قفل بسیار بدتر از آنچه بود بود. ما در طول روز کار می کردیم و ناهار همدیگر را ملاقات می کردیم تا زیاد دچار افتادگی نشویم! “

برای اکثر مردم ، به نظر می رسد نکته اصلی در مورد قفل شدن که بر روی مردم تأثیر داشته است ، کار در خانه است. مردم موجودات اجتماعی ذاتی هستند و برای خیلی از افراد سخت است که این همه وقت را در خانه بگذرانند و هر روز همکاران یا دوستان خود را در محل کار نبینند.

جالب است بدانید که برخی از افراد از بازگشت به حالت طبیعی کاملاً نگران هستند: “من لزوماً نگران ابتلا به ویروس نیستم ، اما بیشتر نگران بازگشت گردشگران و مکانهایی هستم که دوباره بسیار شلوغ هستند. من عادت کرده ام که در حباب کوچکم باشم و سواحل و بارها آرام هستند. من تعجب می کنم که وقتی ترافیک بیشتری مجاز است تابستان چگونه خواهد بود “، خواننده دیگری گفت.

برخی از افراد تصور می كنند كه این امر به آنها فرصتی داده است تا از زندگی پرمشغله خود فاصله بگیرند و زمان بیشتری را در خانه سپری كنند ، اما كاملاً واضح است كه این به وضعیت زندگی شما بستگی دارد. خواننده دیگری می گوید: “زندگی در یک آپارتمان در والنسیا بدون هیچ فضای بیرونی واقعاً دشوار بود ، خوشبختانه من با هم اتاقی هایم ادامه می دهم ، اما نمی توانم تصور کنم که اگر دوستان خیلی خوبی نباشیم چگونه خواهد بود.”

لیندا گفت: با این وجود ، همه نگاه منفی به محدودیت ها نداشتند: “من آرامش و سکوت را دوست داشتم. من در یک شهر کوچک داخلی در استان والنسیا زندگی می کنم و میزان سر و صدایی که ایجاد می کند متناسب با اندازه آن نیست. من عاشق مقررات منع رفت و آمد بودم! “

با کاهش محدودیت ها به دلیل پایان وضعیت هشدار در روز یکشنبه ، 9 مه ، جالب است که ببینیم مردم هنگام بازگشت به کار و بازگشت عادی وضعیت در اسپانیا چه احساسی خواهند داشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *