نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

قایق ماهیگیری ایرلندی سوار شده و از آبهای سرزمینی انگلیس بیرون رانده شد

[ad_1]

قایق ماهیگیری ایرلندی سوار شده و از آبهای سرزمینی انگلیس بیرون رانده شد
یک قایق ماهیگیری ایرلندی سوار شد و از آبهای سرزمینی انگلیس خارج شد. تصویر: توییتر

قایق ماهیگیری ایرانی که در داخل آبهای سرزمینی انگلیس بوده و از آن بیرون رانده شده است می گوید که این قوانین جدید Brexit را نقض می کند

یک قایق ماهیگیری ایرلندی ، شمال سلت ، از آبهای سرزمینی انگلیس در سواحل Rockal در اقیانوس اطلس شمالی سوار و ریخته شد ، جایی که توسط خدمه Jura ، یک قایق گشت دریایی اسکاتلندی سوار شد و آدریان مک کلینگان ، ناخدای قایق ها گفت. قوانین جدید را برای محدود کردن ماهیگیری به 12 مایل ، که از زمان Brexit در حال اجرا است ، نقض می کند و گفته می شود آبها را ترک می کند.

Rockal یک صخره کوچک است که انگلیس ادعا می کند حاکمیت دارد ، اما ایرلند آن را به رسمیت نمی شناسد.

کاپیتان سلت شمالی ، آدریان مک کلناگان ، با اپراتور تلویزیون ایرلندی RTE گفت: “ما در Rockall ماهیگیری می کردیم و اعضای خدمه Jura سوار ما شدند. “ناوگان اسکاتلندی همچنان به گشت زنی در مرز 12 مایلی ادامه می دهد و ما منتظر دستورالعمل های بیشتر وزارت امور خارجه در مورد حرکت بعدی آنها هستیم.”

مک کلناگان در مورد این حادثه با وزارت امور خارجه ایرلند تماس گرفت که گفته می شود پاسخ داد: “دیروز ، 4 ژانویه ، ما از تماس یک کشتی ماهیگیری ایرلندی با یک کشتی گشت دریایی اسکاتلند اطلاع داریم. ما در این مورد با مقامات اسکاتلندی و انگلیس در تماس هستیم. “

سخنگوی دولت اسکاتلند تأیید کرد: “یک کشتی ایرلندی به طور منظم در خارج از آبهای سرزمینی اطراف Rockall بازرسی می شود. استاد درخواست توضیح در مورد حقوق دسترسی اعطا شده توسط مجوز ماهیگیری خود را در آبهای انگلستان داد.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “قایق های ماهیگیری ایرلندی سوار شده و از آبهای سرزمینی انگلیس بیرون رانده شدیم” متشکریم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *