نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

قاتل اعضای بدن را درون چمدان فرو برد ، اما نام خود را با برچسب گذاشت

[ad_1]

قاتل اعضای بدن را درون چمدان فرو برد ، اما نام خود را با برچسب گذاشت
قاتل اعضای بدن را در چمدان پر کرد ، اما نام خود را با اعتبار گذاشت: Pixabay

یک قاتل بالقوه پس از پر کردن اعضای بدن در چمدان ها اما ترک پلاک خود ، دستگیر شده است.

پس از یافتن چمدانهایی که هنوز نامی بر روی آنها وجود نداشت و مردی قبلاً به قتل متهم شده بود ، پلیس از این جنایت مطلع شد.

KMGH-TV گزارش داد که بقایای برش خورده جوشوا لاکارد ، 33 ساله ، توسط مسئولان شهر در دو چمدان در تاریخ 29 دسامبر در دنور کشف شد. این منجر به دستگیری بنیامین سترتوایت ، 28 ساله شد که برای مقتول شناخته شده بود.

چمدان ها در بلوک 1700 S Java Way پیدا شده اند و در کمال تعجب برچسب چمدان های هواپیمایی United Airlines با نام های “Den” و “Satterthwaite” وجود دارد که منجر به دستگیری Satterthwaite در 8 ژانویه می شود.

به عنوان بخشی از تحقیقات پلیس ، آنها پس از اطلاع از احتمال مصرف بیش از حد ، در اول ژانویه در آپارتمان Satterthwaite حضور یافتند. هنگامی که آنها به محل حادثه رسیدند ، جسدی را پیدا کردند که در کنار Satterthwaite قرار دارد ، گمان می رود در اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست داده است. Satterthwaite همچنین مظنون به مصرف و مصرف بیش از حد مواد مخدر است زیرا هنگام کشف توسط پلیس بیهوش بوده است.

به گزارش کانال دنور ، “سترت وایت به یک مرکز پزشکی سوئد منتقل شد ، جایی که پلیس اثر انگشت گرفت. در همین حال ، محققان حکم بازرسی دریافت کردند و مدارکی را در داخل خانه مظنون جمع کردند که شامل چمدانی بود که با اهداف موجود در صحنه مطابقت داشت. “

پلیس همچنین یک تیغ اره در آپارتمان فرد مظنون پیدا کرد و در چندین اتاق از جمله حمام خون پیدا کرد. Satterthwaite در حال حاضر در بازداشت است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکرم “قاتل اعضای بدن را در یک چمدان پر کرد ، اما نام او را گذاشتید” برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *