نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فیس بوک به نخبگان مخفی “نخبگان” اجازه می دهد محتوای ممنوعه را ارسال کنند

[ad_1]

فیس بوک به میلیون ها نخبه مخفی

فیس بوک به 5.8 میلیون نخبگان مخفی “سفید” اجازه می دهد تا محتوای ممنوعه ای را که توسط سایر کاربران مجاز نیست ارسال کنند.

بر اساس گزارش جدید بمب ، فیس بوک یک برنامه مخفی راه اندازی کرده است که به 5.8 میلیون افراد مشهور و دیگر شخصیت های برجسته اجازه می دهد قوانین شخصی جامعه اجتماعی را دور بزنند.

یکی از کارمندان سابق فیس بوک در یادداشتی گفت که این شرکت “به طور معمول برای بازیگران تأثیرگذار استثنا قائل می شود.”

بر اساس گزارشی از وال استریت ژورنال ، برنامه دره سیلیکون که “XCheck” یا “بررسی متقابل” نامیده می شود ، به اصطلاح “لیست سفید” سلبریتی هایی را ایجاد کرده است که ایمن سازی شده اند و از اجرا در امان هستند.

اما همانطور که The Journal گزارش می دهد ، نرم افزار XCheck مشکلات متعددی را ایجاد کرده است.

هنگامی که کاربران به آن اضافه می شوند ، تعدیل کنندگان برای آنها سخت تر می شود که علیه آنها اقدام کنند ، به عنوان مثال با نیمار ، که ارتباط واتس اپ خود را با زنی که او را متهم به تجاوز می کند در حساب های فیس بوک و اینستاگرام خود ارسال کرد. عکسها نام او و عکسهای برهنه او را نشان می دهد.

سوابق افراد مشهور و VIP ها شامل نیمار ، ستاره فوتبال برزیل است. رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ ؛ پسر او ، دونالد ترامپ جونیور ؛ سناتور الیزابت وارن ؛ مانکن Sunnaya Nash؛ و حتی (البته)! خود مارک زاکربرگ ، بنیانگذار و مدیرعامل فیس بوک.

فیس بوک XCheck و ناکامی های آن را سال ها پیش به رسمیت شناخت و به ژورنال گفت که در تلاش است تا به روش خود در لیست سفید پایان دهد. اسناد این شرکت همچنین قصد فیس بوک را برای ریشه کن کردن سیستم نشان می دهد – یک مدیر محصول طرحی را پیشنهاد کرد که به کارمندان فیس بوک اجازه نمی دهد کاربران جدیدی را به عنوان راه حل به XCheck اضافه کنند.

به گفته WSJ ، برخی از اسناد شرکت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کنگره ارائه می شود و این شخص درخواست حفاظت فدرال از سیگنال های بایگانی را کرده است.

زاکربرگ مدتهاست یکی از امضاهای خود را تبلیغ کرده است: رهبران فیس بوک نمی خواهند این پلتفرم “داوران حقیقت” باشد یا در مورد درست یا نادرست تصمیم گیری کند و سپس محتوای مربوطه را ترک یا حذف کند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، متشکریم ، حتماً به وب سایت یورو ویکلی نیوز (اخبار هفتگی یورو) برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود مراجعه کنید و فراموش نکنید که می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و اینستاگرامبه[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *