نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فوتبالیست برزیلی مارکینیو برای NYE Hit & Run Death شهادت می دهد

[ad_1]

فوتبالیست برزیلی مارکینیو برای NYE Hit & Run Death شهادت می دهد
اعتبار: @ UrubuTT_ / توییتر

فوتبالیست برزیلی و مدافع راست Botafogo Marcinho به دلیل ضربات NSI و مرگ مربوط به بازیکن در ایستگاه پلیس محلی شهادت داد.

این مرد 24 ساله پس از یک ضربه مهلک و فرار که روز دوشنبه ، 4 ژانویه در ایستگاه پلیس محلی ظاهر شد تا شهادت دهد ، که پس از تحقیقات پلیس را به سمت فوتبالیست سوق داد.

بوتافوگو فوتبالیستی که یک بار به تیم برزیل فراخوانده شد اما از او استفاده نشده بود ، متهم اصلی این قضیه است که یک زن و شوهر در شب سال نو سرنگون شدند ، مرد را کشته و زن را قبل از رفتن راننده به شدت زخمی کرد.

به گفته افسر پلیس آلن لوکساردو ، مارچینیو گفت که او در حال رانندگی با اتومبیلی بود که قربانیان را زیر گرفت و از این پرونده به عنوان قتل قتل (بدون قصد و قصد قتل) نام برد.

“ماركسينو مظنون است كه پس از اين حادثه زن و شوهر را بدرقه كرده و از آنجا جدا شده است. تیم های ما در خیابان هستند تا اقدامات دیگری مانند جستجوی تصاویر از دوربین های امنیتی و شناسایی شاهدان را انجام دهند. ماشین نیز توقیف شده ، بنابراین جدید است [evidence can be collected]”گفت رئیس آلن لوکساردو.

پلیس مارسیینیو را پیدا کرد مینی کوپر در نزدیکی آپارتمان خود ، که بسیار آسیب دیده بود ، و افسران پلیس ماشین را بازرسی کرد و اثر انگشت گرفت.

“این یک تصادف بود ، اجتناب ناپذیر بود. این زوج از پیاده رو عبور کردند. هوا تاریک بود و او نتوانست به موقع منحرف شود. مارسیو یک شخصیت عمومی است و از تهدیدهای بسیاری از طرف هواداران بوتافوگو رنج می برد. او وحشتناک بود! گابریل حبیب ، وکیل این بازیکن گفت: “مردم دور ماشین شروع به جمع شدن کردند و او از لینچ می ترسید.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار “فوتبالیست برزیلی مارکینیو برای NYE Hit & Run Death شهادت می دهد” متشکریم برای اطلاعات بیشتر روزانه در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *