نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فقط آن را شوخ طبع کنید زن 112 ساله جوک پسر Covid Jab می شود

[ad_1]

هزل پلامر وانمود می کند سن خود را فراموش می کند (تصویر: مرکز مراقبت دره ناشوبا)

یک زن 112 ساله شوخ هنگام دریافت Covid Jab با پسرش شوخی می کند.

یک زن 112 ساله شوخ هنگام واکسیناسیون Covid با پسر 84 ساله خود شوخی کرد. هزل پلامر ، 112 ساله ، هنگام خندیدن و شوخی با پرستاران و پسر 84 ساله خود ، واکسن Covid را دریافت کرد. او وقتی آمپول زد با سن خود شوخی کرد و گفت که قبلاً از بیماری همه گیر آنفولانزا در سال 1918 زنده مانده بود!

هازل پلامر هنگام تزریق روز چهارشنبه در خانه سالمندان مرکز مراقبت از زندگی در لیتلتون ، ماساچوست ، ایالات متحده ، جایی که زندگی می کند ، وانمود کرد که سن خود را فراموش کرده و با کارکنان خود خندیده است. وقتی پسر دیوید به مادرش یادآوری کرد ، او در واقع 112 ساله بود ، نه 109 ساله ، زیرا ادعا می کند که وحشت زده است. یکی از اعضای کادر پزشکی گفت: “ای خدا” ، و باعث خنده پرستاران و کارکنان خانه شد.

او امیدوار است که نشان دهد این واکسن بی خطر است ، حتی برای افرادی که بسیار پیر و شکننده هستند. هازل که هنوز خودش را “دختر” می نامد ، دیگران را ترغیب می کند که هرچه زودتر آتش بگیرند و می گوید: “فقط این کار را بکن” وی یکی از 49 بیمار و 50 کارمندی بود که اولین واکسن خود را دریافت کرد. همه آنها ماه آینده آمپول بعدی خود را دریافت می کنند. گفته می شود که هازل خوب عمل کرده و هیچ عارضه جانبی جدی از واکسن نداشته است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “فقط این کار را انجام دهید” سپاسگزاریم! “یک زن 112 ساله شوخ در هنگام گرفتن Covid Jab با پسرش شوخی می کند.” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.