نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فروش خودرو در انگلیس بیشترین کاهش سالانه از زمان جنگ جهانی دوم را گزارش می دهد

[ad_1]

فروش خودرو در انگلیس بیشترین کاهش سالانه از زمان جنگ جهانی دوم را گزارش می دهد
همه گیر فروش خودرو در انگلیس به کمترین میزان از سال 1992 رسیده است – منبع تصویر: SMMT

فروش اتومبیل در انگلیس بیشترین کاهش سالانه را در سال 2020 از زمان جنگ جهانی دوم تجربه کرده و به کمترین میزان از سال 1992 رسیده است.

ارقام منتشر شده توسط جامعه تولیدکنندگان و فروشندگان اتومبیل (SMMT) دریافت که انگلیس با بیشترین افت فروش سالانه از زمان جنگ جهانی دوم ، کمترین میزان فروش خودرو از سال 1992 را داشته است.

SMMT می گوید در انگلیس حدود 1.63 میلیون خودرو در سال 2020 فروخته شده است كه 29 درصد نسبت به سال 2019 كاهش یافته است. اولین محاصره در انگلیس در ماه مارس ، بزرگترین عامل کاهش بود ، به طوری که نمایشگاه های سراسر کشور تا ژوئن تعطیل بودند.

فروش فقط در سال 2016 به 2.7 میلیون رسیده است ، اما در سال 2020 فروش برای اولین بار از سال 2011 به زیر 2 میلیون رسیده است. SMMT گفت محاصره جدید رژیم ملی انگلیس ، که توسط دولت روز دوشنبه اعلام شد ، کار را دشوار می کند بازگشت داده های فروش به سطح قبل از همه گیری در سال 2021.

به گزارش گاردین ، ​​مایک هوز ، مدیر اجرایی SMMT گفت: “این یک سال بسیار بسیار سختی بوده است.” “این سطوح بی سابقه ای است [of disruption] و آنها دائماً صنعت را به چالش می کشند. “

علی رغم کاهش فروش اتومبیل ها ، فروش ماشین باتری در طول سال تقریباً سه برابر شده و به کمتر از 110،000 رسیده است که تقریباً 6.6٪ از کل فروش را نشان می دهد.

با این حال ، SMMT امیدوار است که انگلیس دریچه ای برای مارک های خودرویی اروپایی در فضای پس از Brexit باقی بماند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم: “فروش اتومبیل در انگلیس بیشترین کاهش سالانه را از زمان جنگ جهانی دوم تجربه کرده است.” برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *