نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فرانسه از هفته آینده اجازه ورود گردشگران انگلیسی واکسینه شده را می دهد

[ad_1]

فرانسه از هفته آینده اجازه ورود گردشگران انگلیسی واکسینه شده را می دهد
فرانسه از هفته آینده گردشگران انگلیسی واکسینه شده را مجاز می کند. تصویر: ویکی پدیا

فرانسه از هفته آینده اجازه ورود گردشگران انگلیسی واکسینه شده را می دهد – اما با شرایط.

بازدیدکنندگان واکسینه شده از کشورهای “نارنجی” – از جمله ایالات متحده و انگلستان – دیگر هنگام ورود نیازی به قرنطینه نخواهند داشت و مجبور نیستند سفر خود به فرانسه را توجیه کنند. با این حال ، از آنها آزمایش PCR منفی بیشتر از 72 ساعت یا آزمایش آنتی ژن منفی برای بیش از 48 ساعت خواسته خواهد شد.

کسانی که حداقل 14 روز قبل از سفر با واکسن های Pfizer ، Moderna یا AstraZeneca ، دوزهای خود را دریافت کرده اند ، کاملاً واکسینه شده اند. برای واکسن جانسون و جانسون ، محدودیت زمانی چهار هفته است.

قوانین آرام افزایش استقبال را ارائه می دهد بخش گردشگری فرانسه، اما گردشگران از کشورهایی که با امواج ویروس دست و پنجه نرم می کنند و گزینه های هشدار دهنده برای بازدید به یک دلیل قانع کننده نیاز دارند و به یک سری شرایط سخت پایبند هستند. بر اساس گزارش فرانس 24 ، در حال حاضر 16 کشور در این “لیست قرمز” قرار دارند که شامل هند ، آفریقای جنوبی و برزیل است.

در خارج از اروپا ، بیشتر بقیه جهان در آیین نامه جدید سفر که روز جمعه توسط دولت فرانسه منتشر شد ، به عنوان “نارنجی” طبقه بندی می شود.

بازدید کنندگان اروپایی و کسانی که از هفت کشور “سبز” طبقه بندی شده اند – استرالیا ، کره جنوبی ، اسرائیل ، ژاپن ، لبنان ، نیوزیلند و سنگاپور – در صورت واکسیناسیون دیگر نیازی به آزمایش ندارند.


اخبار هفتگی یورو در حال اجرای یک کمپین برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *