نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فرانسه ، عصر امروز ساعت 6:00 سقوط کرد

[ad_1]

فرانسه ، عصر امروز ساعت 6:00 سقوط کرد

فرانسه ، عصر امروز ساعت 6:00 سقوط کرد.

فرانسه در یک مسابقه با زمان برای واکسیناسیون جمعیت و متوقف کردن شیوع بیماری ، مقررات منع رفت و آمد Covid-19 خود را تا ساعت 18:00 روز شنبه 16 ژانویه پس می گیرد.

نخست وزیر ژان کاستکس روز پنجشنبه 18:00 بعد از ظهر “از این شنبه و حداقل به مدت 15 روز” به کل فرانسه گسترش خواهد یافت. در بیشتر مناطق این کشور ، مقررات منع رفت و آمد در ساعت 20:00 از قبل برقرار شده است ، در حالی که مناطق زیادی – از جمله در شرق فرانسه که به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است – در ساعت 18:00 قرار دارند.

Castex ادامه داد: “وضعیت ما نگران کننده است ، حتی اگر به طور كلی به ثبات رسیده باشد” و آن را “تحت كنترل نسبت به آنچه در همسایگان خود می بینیم” توصیف كرد ، اما “شكننده است زیرا ویروس هنوز به طور فعال در قلمرو ما در حال گردش است.” “

در حال حاضر ، این کشور به طور متوسط ​​هر روز 16000 مورد عفونت جدید را ثبت می کند. Castex گفت: “فشار بر بیمارستانها ثابت اما زیاد است.” روز چهارشنبه ، 24،769 نفر برای COVID-19 در فرانسه بستری شدند ، از جمله 2،711 نفر در مراقبت های ویژه.

مردم هنوز هم می توانند پس از ساعت منع رفت و آمد ، قرار ملاقات های پزشکی و سایر موارد اضطراری به مسافرت بروند ، اما فروشگاه ها باید ساعت 6 بعد از ظهر تعطیل شوند ، چند روز قبل از شروع فروش ، خبرهای بد دیگری برای بخش خرده فروشی است. رستوران ها نیز باید زودتر از تجارت ، حتی به عنوان غذای خانگی ، دست بکشند. کافه ها و رستوران های فرانسه از قبل به روی مشتریان نشسته بسته شده اند و تا اواسط فوریه باز خواهند بود.

بنیامین نیتو ، صاحب رستوران Chez Lucien در منطقه Croix-Rousse در سیاه گوش گفت: “ما دائما در تلاش هستیم تا خود را سازگار کنیم و آنها هنوز مانع ما می شوند.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار اختصاص دادید ، متشکرم “فرانسه ، ساعت 6:00 بعدازظهر. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *