نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

عملیات انگلیس در افغانستان رو به پایان است

[ad_1]

افغانستان © Cpl Babbs Robinson، Wikipedia
بالگرد RAF Puma. تصویر: Cpl Babbs Robinson

عملیات TORAL هنگامی پایان می یابد که انگلستان به مرحله جدیدی از حمایت از افغانستان منتقل شود.

با پایان عملیات TORAL ، تعداد کمی از نیروهای انگلستان برای حمایت از انتقال به مرحله جدیدی از حمایت دولت انگلیس از افغانستان به طور موقت ترک می شوند.

عملیات TORAL مأموریت انگلستان در افغانستان از زمان پایان عملیات جنگی انگلیس در سال 2015 است. در راستای عقب نشینی منظم و هماهنگ نیروهای ناتو ، که از اول ماه مه آغاز شد ، بوریس جانسون نخست وزیر در 8 ژوئیه تایید کرد که انگلیس قبلاً بیشتر کارمندان خود را از کشور خارج کرد.

تعدادی از نیروها برای تأمین اطمینان دیپلماتیک به جامعه بین المللی در کابل در طول انتقال به پایان مأموریت ناتو باقی خواهند ماند.

بن والاس گفت: “عملیات TORAL در حال پایان است ، اما حمایت مداوم ما از نیروهای امنیتی افغانستان و دولت افغانستان به پایان نرسیده است.” وزیر امور خارجه برای دفاع

“ما از همه کسانی که طی 20 سال گذشته در افغانستان خدمت کرده اند ، به ویژه کسانی که جان خود را از دست داده اند ، سپاس فراوان داریم. تلاش های آنها به جلوگیری از تروریسم بین المللی کمک کرده و کشور را در مسیر صلح قرار داده است. ما امیدواریم که معامله ای که سال گذشته منعقد شد پایه و اساس پیشرفت باشد.

وی افزود: “ما هم اكنون با انتقال به مرحله جدیدی در افغانستان ، این كار مهم را ادامه خواهیم داد.”

از سال 2001 ، 457 نفر از نیروهای مسلح انگلستان در افغانستان با جراحات عمده ای که باعث تغییر زندگی شده است ، جان خود را از دست داده اند. بیش از 150،000 کارمند در انگلستان در این کشور خدمت کرده اند.


از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *