نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

عفونت های پوستی در یک ماه چهار برابر می شوند ، اما واکسن ها م workثر هستند

[ad_1]

ساجد جاوید دو هفته دیگر اعلام می کند تا اولین بیانیه شهرداری را به عنوان دبیر بهداشت مسدود کند
دبیر بهداشت ساجد جاوید. تصویر: ویکی مدیا

از 7 ژوئن ، عفونت های کووید در انگلستان چهار برابر شده است ، اما میزان عفونت در افراد واکسینه شده مضاعف زیر 65 سال سه برابر کمتر از کسانی است که زیر 65 سال واکسینه نشده اند.

یافته های موقت آخرین گزارش REACT-1 ، یکی از بزرگترین مطالعات انگلیس در مورد عفونت های COVID-19 در انگلیس ، منتشر شده است.

بیش از 47000 داوطلب از 24 ژوئن تا 5 ژوئیه آزمایش PCR را برای آزمایش سطح Covid-19 در جمعیت عمومی به انگلستان برگرداندند. داده های اخیر نشان می دهد که از آخرین گزارش REACT-1 که شامل 20 مه – 7 ژوئن است ، آلودگی ها در انگلیس از 0.15٪ به 0.59٪ چهار برابر رسیده است.

یافته های اصلی نیمه اول سیزدهمین دور از مطالعه REACT-1 نشان می دهد که شیوع کلی در سطح ملی در دوره 13 میانی (سواب گرفته شده از 24 ژوئن تا 5 ژوئیه) نسبت به دور 12 (سواب گرفته شده از ماه مه) به طور قابل توجهی بالاتر است. 20 تا 7 ژوئن) ، از 0.15 to به 0.59 افزایش می یابد – تقریباً چهار برابر افزایش از هر 170 نفر با آزمایشات مثبت.

افزایش قابل توجهی در همه گروه های سنی زیر 75 سال و به ویژه در سنین پایین تر ، با بیشترین شیوع 13 تا 17 سال با 33/1 درصد و از 18 تا 24 سال با 40/1 درصد مشاهده شد.

عفونت ها در همه مناطق با بیشترین افزایش در لندن افزایش یافته است ، جایی که شیوع بیش از هشت برابر از 0.13 to به 1.08 increased افزایش یافته است.

در افراد 64 ساله یا کمتر ، شیوع عفونت در بین کسانی که دو دوز واکسن دریافت کرده اند 0.35٪ بود ، در حالی که در بین کسانی که هیچ واکسنی دریافت نکردند 15/1٪ بود که نشان دهنده تأثیر واکسن است.

“با باز کردن قفل جامعه و یادگیری زندگی با Covid-19 ، به طور حتم در هفته های آینده شاهد افزایش قابل توجه موارد خواهیم بود. اما یافته های امروز نشان می دهد که میزان عفونت برای کسانی که دو دوز واکسن خورده اند سه برابر کمتر است “. دبیر بهداشت ساجد جاوید در 8 ژوئیه.

“مهمتر از هر زمان دیگری ضروری است که این ضربه دوم را نجات دهیم که بتوانیم پیوند بین موارد ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ را تضعیف کنیم و یک دیوار محافظ در برابر ویروس ایجاد کنیم.

وی گفت: “همانطور که از مقررات به دستورالعمل ها می رسیم و به زندگی روزمره خود بازمی گردیم ، عزیزان خود را می بینیم و به کار خود برمی گردیم ، بسیار مهم است که افراد عقل سلیم را انجام دهند و مسئولیت شخصی خود را در مورد سلامتی خود و اطرافیان خود بر عهده بگیرند” اضافه.


از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *