نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

عدالت اروپا کشورهایی که حقوق برابر برای مشاغل “دارای ارزش برابر” دارند

[ad_1]

عدالت اروپا کشورهایی که برای کارشان حقوق برابر دارند
منبع: pixabay / StartupStockPhotos

عدالت اروپا اظهار می دارد که حقوق برابر باید در مشاغل دارای ارزش برابر اعمال شود. دادگاه اتحادیه اروپا این پنجشنبه ، 3 ژوئن ، اشاره کرد که برای انجام کار مشابه یا “با ارزش برابر” می توان از حقوق برابر زنان و مردان استفاده کرد. این وضعیت در نتیجه شکایت برخی از کارگران ، برخی از آنها زن ، از سوپرمارکتهای انگلستان به دلیل کمبود حقوق برابر ، آشکار شد.

دادگاه رسیدگی به ادعاهای مطرح شده توسط کارگران مرد را متوقف کرد ، با توجه به اینکه نتیجه آن به نتیجه ادعاهای شاکیان زن در دادگاه اصلی بستگی داشت. در قضاوت خود ، دادگاه مستقر در لوکزامبورگ اطمینان داد که پیمان عملکرد اتحادیه اروپا به شرایطی که کارگران از جنسیت های مختلف “همان کار” را انجام می دهند محدود نمی شود ، بلکه شرایط “کار با ارزش برابر” را نیز پوشش می دهد.

این پرونده به شکایت سال 2018 گروهی از کارگران شبکه توزیع تسکو بازمی گردد که ادعا می کردند کار آنها و مردان شاغل در تسکو دارای ارزش یکسانی است و آنها حق داشتند کار خود را با کارگران مقایسه کنند ، اگرچه چنین کاری در موسسات مختلف انجام می شود.

همانطور که گزارش شده است La Opinion de Malagaدر همین رابطه ، دیوان اظهار داشت كه ، اگر شرایط پاداش را بتوان به یك منبع واحد نسبت داد ، می توان كار و پاداش این كارگران را مقایسه كرد ، حتی وقتی كه آنها در م differentسسات مختلف كار می كنند. بنابراین وی استدلال می کند که ممکن است در دادگاه های ملی به آن ماده استناد شود.

دایان اهل لیمریک ایرلند است و قبلاً در سویل زندگی می کرد. وی پس از فارغ التحصیلی در دوره کارشناسی ارشد روزنامه نگاری و روابط عمومی ، علاقه زیادی به رسانه های دیجیتال نشان داده است. او علاوه بر علاقه به اخبار ، از تحصیل در رشته روانشناسی انسان ، تمرین پیلاتس لذت می برد و جایگاهی نرم برای تاپاس دارد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *