نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

طرح را در موجاکار تغییر دهید

[ad_1]

طرح را در موجاکار تغییر دهید
نقش نمایندگی: بابا نوئل به سه مرد خردمند پیوست عکس: تالار شهر موجاکار

به دلیل قوانین ایمنی و بهداشت ، استقبال از سه پادشاه نتوانست ، در عوض ، تالار شهر موجکار از نماینده خود ، بابانوئل استقبال کرد.

سانتا اگرچه به همان اندازه تحت تأثیر محدودیت های فراوان قرار گرفت ، اما با تحویل هدایا و اسباب بازی به کودکان محلی در کلاس های خود در مدرسه بارتولیم فلورس و اتاق کودکان گاراباتوس ، ماموریت خود را انجام داد.

این رویداد در آخرین روز مهلت مقرر برای جلوگیری از ازدحام جمعیت و اطمینان از فاصله اجتماعی اتفاق افتاد.

هر سال ، شهر موجاکار به نمایندگی از جوانان این شهر می نویسد ، اما در سال 2020 ، چون کار سانتا برای او قطع شده بود ، تیم جن هایش با 60 هدایا برای مهد کودک و 400 مورد برای بزرگترها به او کمک کردند. فرزندان.

هدایا معمولاً پس از رژه خیابانی و پذیرایی رسمی از سه خردمند و اطرافیان توسط شهردار موجکار ، رزماری کانو و تیمش به Centro de Usos Multiples تحویل داده می شود.

امسال بسیار متفاوت بود ، اما سانتا نقش خود را به کمال رساند و علی رغم محدودیت ها ، در این روزهای خاص ، حتی در این سال دشوار ، هیجان ، غافلگیری و جادو کم نبود.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “تغییر طرح در مواکار” اختصاص دادید متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *