نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

طرح آزمایشی در مالاگا برای نصب 100 سطل خورشیدی

[ad_1]

طرح آزمایشی در مالاگا برای نصب 100 سطل خورشیدی
طرح آزمایشی در مالاگا برای نصب 100 سطل خورشیدی. تصویر: آیتو مالاگا

طرح آزمایشی MALAGA برای نصب 100 سطل زباله با انرژی خورشیدی در تفرجگاه ها در ماه جولای

فرانسیسکو دو لا توره ، شهردار مالاگا، به همراه ترزا پوراس و سوزانا كاریو ، مشاوران سواحل و خدمات عملیاتی ، و نوآوری شهری و دیجیتالی شدن ، همراه با الخاندرو آردریوس ، مدیر اسپانیا در روح این شرکت ، روز جمعه 9 پروژه آزمایشی ارائه شده به شهر مالاگا را ارائه می دهد در مجموع 100 ظرف برای مهر و موم خورشیدی داشته باشید.

شهردار توضیح داد که این قطعات نوآورانه ای است که در آن فن آوری های جدید در جهت مراقبت از محیط زیست به منظور صرفه جویی در فراوانی و هزینه های جمع آوری زباله و همچنین کاهش انتشار CO2 در خدمت هستند.

ساحل لا مالاگوتا اولین بلوک های نصب شده در تفرجگاههای شهر در این مرحله اولیه از پروژه وجود دارد که 20 سطل زباله از چهارشنبه گذشته 7 نصب شده و 80 باقیمانده در جولای نصب می شوند.

این سطل های زباله هوشمند با مارک Bigbelly است که به منظور صرفه جویی در هزینه ها ، وقت و کار و غیره ، توسط Sulo در اسپانیا توزیع شده و از انرژی خورشیدی ، از جمله پیشرفته ترین فناوری برخوردار است.این کانتینرهای خورشیدی جدید قادرند تعداد مجموعه ها را به طور متوسط ​​86٪ کاهش دهند و در نتیجه هزینه های جمع آوری 50٪ کاهش می یابد.

وقتی زباله های داخل سطل آشغال به سطح سنسورهای پر کردن می رسند ، یک مهر و موم داخلی که توسط یک ماژول خورشیدی در بالای ظرف کار می کند زباله ها را آب بندی می کند و بنابراین ظرف می تواند حدود 600 لیتر زباله را ذخیره کند.

این مدل کانتینر پنج برابر بیشتر از سطل های زباله 120 لیتری سنتی ذخیره می شود و مجهز به سنسورهایی است که میزان پر شدن و فعالیت جمع آوری را کنترل و کنترل می کنند ، در حالی که از انرژی خورشیدی برای فشرده سازی زباله ها و انتقال وضعیت آن در زمان واقعی استفاده می کنند.

سیستم Bigbelly که آنها در اختیار شما قرار داده اند به شما امکان می دهد انتشار CO2 را کاهش دهید ، از ریزش و دسترسی جوندگان یا حیوانات جلوگیری کنید ، بوها را از بین ببرید و کیسه های پلاستیکی را کاهش دهید.

هر دستگاه شامل یک سیم کارت در سطل آشغال است که اجازه می دهد تا آنها را در مکان دقیق خود جغرافیایی کند ، در حالی که نرم افزار مدیریت مرتبط با CLEAN برای ادغام با سایر سیستم ها از طریق یک API باز سازگار است و به شما امکان می دهد مجموعه ها را بهینه و کارآمد تر به عنوان تهیه گزارشات لازم جهت بهبود مدیریت و بهره وری پسماند.

طراحی آن شامل باز شدن پدال است بنابراین شما مجبور نیستید از دستان خود استفاده کنید ، که باعث سهولت در استفاده می شود و خطر انتقال ویروس ها را کاهش می دهد ، از جمله زیرسیگاری واقع در درب اصلی بدون تماس مستقیم با زباله برای جلوگیری از خطر آتش سوزی ، و ظرفیت حدود 2000 نما را دارد.

این سیستم در حال حاضر در سایر شهرهای اروپا نصب شده است که در مجموع 60،000 واحد عملیاتی دارد و مالاگا یکی از معدود شهرهای اسپانیا است که دارای این سیستم مدرن است ، به همراه مادرید ، والنسیا و پالما د مایورکا و غیره.

این طرح آزمایشی در مالاگا شش ماه به طول خواهد انجامید و هیچ هزینه ای برای تالار شهر به دنبال نخواهد داشت ، زیرا آنها توسط Sulo به طور رایگان ارائه می شوند و پس از آن کارایی سیستم به طور کلی ارزیابی می شود.

شهردار با تأکید بر اینکه این حرکت برای کاهش کارکنان نیست ، گفت: “طبیعی است که پیشرفتی در این راستا حاصل شده است ، باید ببینیم آیا منابع انسانی که برای جمع آوری زباله استفاده می شود می تواند از وقت خود برای سایر مسائل استفاده کند”. “استفاده بهتر از منابع انسانی” ، همانطور که توسط گزارش شده است 101tv.es.

___________________________________________________________

از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *