نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

صندوق جهانی حیات وحش خواستار تعطیلی مزارع تولید راسو اسپانیایی است

[ad_1]

صندوق جهانی حیات وحش خواستار تعطیلی مزارع تولید راسو اسپانیایی است
اعتبار: vegafwa.org

صندوق WILDLIFE WORLD خواستار تعطیلی همه مزارع پرورش گوسفند اسپانیایی برای جلوگیری از گسترش Covid

صندوق جهانی حیات وحش (WWF) به دلیل تداوم خطر شیوع Covid-19 در توصیه های خود برای بستن همه مزارع تولید گوشت راسو در اسپانیا بسیار جدی عمل کرده است. در حال حاضر تقریباً 30 مزرعه راسو در اسپانیا وجود دارد که بیشتر آنها در گالیسیا هستند و حدود 500000 حیوان قادر به حمل و انتقال بیماری مهلک هستند. در سراسر جهان ، بیش از 400 مزارع پرورش گوشت راسو ویروس را گزارش کرده اند و تا پایان سال 2021 برخی از بزرگترین تولیدکنندگان راسو در دانمارک و هلند تعطیل شدند.

در تاریخ 27 ژانویه ، 1000 راسو در یک مزرعه در Navatalgordo در کاستیا و لئون ، اسپانیا پس از مثبت شدن یک حیوان قرار بود از بین بروند ، که طبق گفته WWF ، این واقعیت را تأیید می کند که اقدامات کنونی نظارت و کنترل در اسپانیا “به وضوح ناکافی است” .

مطابق با WWF “خطر پنهان حفظ مزارع تولید راسو آمریکایی در اسپانیا بیش از اثبات شده است” ، زیرا “آنها مخازن معتبر Covid-19 هستند.”

این سازمان همچنین از اسپانیا به دلیل عدم پایبندی به مقررات اروپایی در مورد آزمایش و گزارش انتقاد کرد و خواستار “مسئولیت دولت” برای بستن سریع سایر مزرعه های پرورش گوشت راس ایالات متحده در این کشور شد.

“متأسفانه ، این پرونده هشدارهای ما و جامعه علمی را تکرار می کند: مزارع پرورش گوسفند مخازن بسیار خطرناکی از Covid-19 هستند. بنابراین ، به دلایل بهداشت عمومی باید فوراً بسته شوند. سخنگوی WWF نتیجه گیری کرد: این شیوع ها حتی در حال حاضر اتفاق می افتد ، زمانی که مزارع فقط حداقل صندوق تخم ریزی را نگه می دارند.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “صندوق جهانی حیات وحش خواستار تعطیلی مزارع پرورش گوساله اسپانیایی است”. برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *