نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

صلیب سرخ برای به دست آوردن مقر جدید در نرجا

[ad_1]

صلیب سرخ برای به دست آوردن مقر جدید در نرجا
اعتبار: Ayuntamiento de Nerja

صلیب سرخ برای به دست آوردن مقر جدید در نرجا ، به عنوان جستجو برای یک مکان ایده آل آغاز می شود.

شورای NERJA موافقت کرد که فضایی را برای کارخانه جدید فراهم کند تا توسعه فعالیت ها ، برنامه ها و خدمات ارائه شده توسط سازمان بشردوستانه را تشویق کند ، در حالی که نیازهای مردم در شهرداری در معرض تهدید اجتماعی را تأمین می کند.

این خبر توسط شهردار نرجا ، خوزه آلبرتو آرمیو (PP) ، که به همراه رئیس منطقه ای صلیب سرخ ادواردو رسیو ، همراه با مشاور خدمات اجتماعی دانیل ریواس (PP) ، از چندین مکان شهرداری بازدید کردند تا مناسب ترین را تعیین کنند یکی

آرمیو گفت: “حضور صلیب سرخ در نرجا با توجه به کارهای مهمی که در همه زمینه ها انجام می دهند ، به ویژه با کمک به افراد در موقعیت های آسیب پذیر در این مواقع بحرانی بهداشت ، اقتصادی و اجتماعی ، بسیار مثبت است.”

ریواس تأکید کرد که شورا به همکاری خود با صلیب سرخ در طرح “کارت خرید” خود ادامه می دهد ، در این برنامه خانواده های نیازمند می توانند مواد غذایی و بهداشتی اولیه را در مغازه های محلی خریداری کنند.

کارت ها به صورت دوره ای در مرکز جامعه خدمات اجتماعی به روز می شوند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “صلیب سرخ برای بدست آوردن مقر جدید در نرجا” اختصاص دادید متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *