نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

“صدای زندگی” برای شهروندان انگلیسی که در اسپانیا زندگی می کنند

[ad_1]

  • شهروندان انگلیس که به خارج از کشور مهاجرت کرده اند “رای مادام العمر” دریافت می کنند زیرا دولت انگلیس محدودیت 15 ساله خودسرانه حق رای را برطرف می کند
  • اقدامات جدیدی که امروز اعلام شده همچنین ثبت نام رای دهندگان خارجی برای رای دادن طولانی تر را برای رای دهندگان خارجی آسان می کند.
  • این تغییرات به طور مشترک شهروندان بریتانیایی ساکن خارج از کشور را قادر می سازد تا در دموکراسی انگلیس مشارکت کنند.

اقدامات جدید اعلام شده در سخنرانی ملکه ، مشارکت در دموکراسی انگلیس را برای شهروندان انگلیس که به خارج از کشور مهاجرت کرده اند آسان می کند.

تصمیماتی که در پارلمان انگلستان در مورد سیاست های خارجی ، دفاعی ، مهاجرت ، حقوق بازنشستگی و تجارت گرفته شد ، بر شهروندان انگلیس که در خارج از کشور زندگی می کنند تأثیر می گذارد. بنابراین آنها باید در انتخابات پارلمانی عمومی در انگلستان حرفی برای گفتن داشته باشند.

امروز ، دولت جزئیات بیشتری را در مورد برنامه های لغو قانون خودسرانه ارائه می دهد که مانع از رای دادن شهروندان انگلیس در انتخابات عمومی می شود اگر آنها بیش از 15 سال در خارج از کشور زندگی کرده باشند.

این تغییرات ، که بخشی از لایحه انتخابات خواهد بود ، شامل تدابیری برای اجازه ثبت نام رای دهندگان خارجی برای رای دادن در صورت عدم توافق نامه رأی گیری می باشد.

HMA هیو الیوت گفت:

“در جهانی که به طور فزاینده ای به هم پیوسته است ، بیشتر شهروندان بریتانیایی ساکن اسپانیا با پادشاهی متحده رابطه عمیقی دارند. بسیاری هنوز در آنجا خانواده دارند ، سالها در آنجا کار کرده اند و حتی برخی برای کشور ما جنگیده اند.

“آنها سزاوار شنیدن صدای خود در پارلمان هستند ، مهم نیست که در کجا زندگی می کنند ، و من خوشحالم که شهروندان انگلستان که در اسپانیا زندگی می کنند اکنون می توانند در دموکراسی ما مشارکت کنند.”

این پیشنهادها تعهد مانیفست را برای تأمین “رأی مادام العمر” از طریق گسترش حق رأی در انتخابات پارلمانی عمومی انگلیس به کلیه شهروندان انگلیس مقیم خارج از کشور که قبلاً در انگلیس ثبت نام و یا قبلاً اقامت داشته اند ، انجام می دهد. این تغییرات پس از انتخابات عمومی بعدی در سال 2024 اعمال می شود.

علاوه بر این ، قوانین جدید به این معنی خواهد بود که رای دهندگان در خارج از کشور می توانند برای مدت طولانی تری ثبت نام کنند ، از جمله با یک رای گیری غایب ، که آنها را ملزم می کند جزئیات ثبت نام خود را هر سه سال یک بار تجویز کنند ، نه سالانه.

رأی دهندگان می توانند همزمان با تمدید ثبت نام رأی دهندگان ، ساده سازی روند کار و کمک به اطمینان از اینکه رأی دهندگان خارجی شرایط مناسب رأی گیری قبل از انتخابات را دارند ، مجدداً برای رأی گیری پستی اقدام کنند یا رأی خود را با وکالت تازه کنند.

لایحه گسترده تر انتخابات دولت همچنین: بهبود دسترسی به رأی دهندگان معلول ؛ جلوگیری از مداخله خارجی توسط شرکت کنندگان خصمانه برخورد با تقلب در انتخابات از طریق پست ، از طریق نیابت ، در مراکز رای دهی یا ارعاب و نفوذ بی جا. و افزایش شفافیت و پاسخگویی در انتخابات ما. اعلامیه های بیشتر درباره اقدامات آن قبل از ارائه لایحه اعلام خواهد شد.

شهروندان انگلیس ساکن اسپانیا نیز می توانند پس از بیش از سه سال اقامت در اینجا ، در انتخابات محلی شهرداری اسپانیا رای دهند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید gov.uk/livinginspain

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *