نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

صاحبان یک مزرعه گوسفند و بز در بارسلونا به دلیل ظلم به حیوانات مقصر شناخته شده اند

[ad_1]

صاحبان یک مزرعه گوسفند و بز در بارسلونا به دلیل خشونت حیوانات مقصر شناخته شده اند
اعتبار: تصویر از جودیت پرینس بر پخش شدن

صاحبان یک مزرعه گوسفند و بز در بارسلونا به دلیل خشونت حیوانات مقصر شناخته شده اند.

صاحبان یک مزرعه گوسفند و بز در Lliçà d’Amunt (بارسلونا) به جرم جنایت علیه خشونت مداوم علیه حیوانات به یک سال زندان محکوم شده اند.

این حکم که پس از توافق بین دادسرا و متهم صادر شد ، همچنین تأیید می کند که آنها چهار سال و هشت ماه محرومیت از حق فعالیت اقتصادی مربوط به حیوانات را دریافت کرده اند و به زندان نمی روند مگر اینکه آنها در سه سالگی مرتکب جرم شوید.

آنها صدها حیوان را در شرایط اسفناک بدون غذا و آب در مزرعه حبس کردند. آنها همچنین اجساد و کوههای دفع زباله را جمع کردند. علاوه بر این ، آنها “به طور سیستماتیک” حیوانات آسیب دیده را رها می کنند.

در این حکم آمده است که در اکتبر 2016 ، تیمی از دامپزشکان دفتر منطقه ای DARP در Vallès Oriental از مزرعه بازرسی کردند و دریافتند که حداقل 500 راس گاو “در شرایط فیزیولوژیکی بسیار بد” وجود دارد.

دامپزشکان پیشنهادی را برای اقدامات انضباطی با توصیه به تعطیلی مزرعه ارائه دادند. ماه ها بعد ، در ژانویه 2017 ، آنها گوسفندهای آسیب دیده و بچه های آنها را به مدت یک هفته در مزارع نزدیک مزرعه رها کردند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم “صاحبان یک مزرعه گوسفند و بز در بارسلونا به جرم حیوان وحشی شناخته شدند.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *