نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

شکارچیان متخلف توسط گاردیا مدنی در استان سویل مورد تحقیق قرار گرفتند

[ad_1]

شکارچیان متخلف توسط گاردیا مدن در استان سویل مورد تحقیق قرار گرفتند
شکارچیان غیرمجاز در تصاویر دوربین های مداربسته – منبع تصویر: Subdelegacion del Gobierno en Sevilla

یک گروه از مظنون به شکارچیان غیرمجاز پس از ادعای سرقت از یک مزرعه و کشتن یک گراز وحشی توسط افسران گاردیا در کوههای استان سویل در حال تحقیق است.

گارد مدنی افسران برای گزارش سرقت و تیراندازی به مزرعه ای در کازالا د لا سیرا ، یک منطقه کوهستانی روستایی در استان سویل ، حدود 80 کیلومتری شمال شهر فراخوانده شدند.

پرسنل امنیتی با افسران کار کرده اند تا شکارچیانی را که به گفته آنها هنوز در جنگل انبوه ملک هستند ، پیدا کنند. در جستجوی منطقه شلیک ، با دو مرد در مسیری روبرو شدند.

هر دو بلافاصله فرار کردند ، یکی پس از درگیری با پلیس دستگیر شد. دیگری توانست از فراز کوه ها فرار کند ، اما شناسایی شد و اکنون توسط Guardia Civil تحت تعقیب است. در چهره مرد دستگیر شده ، مأموران مواردی را پیدا کردند که زن و شوهر از مزرعه به سرقت برده بودند – از جمله چاقو ، ظروف مسافرتی و کیسه ای برای نگهداری گوشت شکار شده.

این مرد فراری مهماتی را با مهمات کالیبر 243 وینچستر به جا گذاشت که محققان برای این کار تیراندازی گزارش شده و کشف یک گراز وحشی ماده مرده را در منطقه پیوند دادند. این دو مرد به جرایم علیه گیاهان و جانوران ، سرقت و جلوگیری از دستگیری متهم خواهند شد. شکار غیرقانونی در پارک های ملی اسپانیا و مناطق روستایی یک مشکل اساسی برای اجرای قانون استان ها است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “شکارچیان غیر مجاز توسط گاردیا مدن در استان سویل تحقیق می کنیم”. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید

مقاله قبلیسارقان نگهبان مدنی گاردیا در یک مزرعه غیرقانونی دزدی می کنند

اویسین سوئینی

اویسین نویسنده ایرلندی است که در سویل ، پایتخت آفتابی اندلس ، مستقر است. وی پس از شروع فعالیت خود به عنوان كتابفروش ، به روزنامه نگاری روی آورد و به عنوان خبرنگار در یكی از بزرگترین وب سایتهای خبری ایرلند دندانهایش را فشار داد. از زمان پیوستن به اخبار هفتگی یورو در ماه نوامبر ، او از پوشش اخبار اخیر از سویل ، اسپانیا و فراتر از آن لذت برد – با علایق ویژه در زمینه جرم ، امنیت سایبری و سیاست های اروپا. هرکسی که بتواند نام او را تلفظ کند ابتدا یک سروس رایگان دریافت می کند …[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.