نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

شکارچیان متخلف توسط گاردیا مدنی در استان سویل مورد تحقیق قرار گرفتند


شکارچیان متخلف توسط گاردیا مدن در استان سویل مورد تحقیق قرار گرفتند
شکارچیان غیرمجاز در تصاویر دوربین های مداربسته – منبع تصویر: Subdelegacion del Gobierno en Sevilla

یک گروه از مظنون به شکارچیان غیرمجاز پس از ادعای سرقت از یک مزرعه و کشتن یک گراز وحشی توسط افسران گاردیا در کوههای استان سویل در حال تحقیق است.

گارد مدنی افسران برای گزارش سرقت و تیراندازی به مزرعه ای در کازالا د لا سیرا ، یک منطقه کوهستانی روستایی در استان سویل ، حدود 80 کیلومتری شمال شهر فراخوانده شدند.

پرسنل امنیتی با افسران کار کرده اند تا شکارچیانی را که به گفته آنها هنوز در جنگل انبوه ملک هستند ، پیدا کنند. در جستجوی منطقه شلیک ، با دو مرد در مسیری روبرو شدند.

هر دو بلافاصله فرار کردند ، یکی پس از درگیری با پلیس دستگیر شد. دیگری توانست از فراز کوه ها فرار کند ، اما شناسایی شد و اکنون توسط Guardia Civil تحت تعقیب است. در چهره مرد دستگیر شده ، مأموران مواردی را پیدا کردند که زن و شوهر از مزرعه به سرقت برده بودند – از جمله چاقو ، ظروف مسافرتی و کیسه ای برای نگهداری گوشت شکار شده.

این مرد فراری مهماتی را با مهمات کالیبر 243 وینچستر به جا گذاشت که محققان برای این کار تیراندازی گزارش شده و کشف یک گراز وحشی ماده مرده را در منطقه پیوند دادند. این دو مرد به جرایم علیه گیاهان و جانوران ، سرقت و جلوگیری از دستگیری متهم خواهند شد. شکار غیرقانونی در پارک های ملی اسپانیا و مناطق روستایی یک مشکل اساسی برای اجرای قانون استان ها است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “شکارچیان غیر مجاز توسط گاردیا مدن در استان سویل تحقیق می کنیم”. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید

مقاله قبلیسارقان نگهبان مدنی گاردیا در یک مزرعه غیرقانونی دزدی می کنند

اویسین سوئینی

اویسین نویسنده ایرلندی است که در سویل ، پایتخت آفتابی اندلس ، مستقر است. وی پس از شروع فعالیت خود به عنوان كتابفروش ، به روزنامه نگاری روی آورد و به عنوان خبرنگار در یكی از بزرگترین وب سایتهای خبری ایرلند دندانهایش را فشار داد. از زمان پیوستن به اخبار هفتگی یورو در ماه نوامبر ، او از پوشش اخبار اخیر از سویل ، اسپانیا و فراتر از آن لذت برد – با علایق ویژه در زمینه جرم ، امنیت سایبری و سیاست های اروپا. هرکسی که بتواند نام او را تلفظ کند ابتدا یک سروس رایگان دریافت می کند …دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *