نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

شورای وزیران اسپانیا “کاهش شدید” عوارض را تصویب می کند

[ad_1]

شورای وزیران اسپانیا تصویب می کند
شورای وزیران اسپانیا “کاهش شدید” عوارض AP-9 را تصویب می کند. تصویر: توییتر

انتظار می رود شورای وزیران اسپانیا به زودی “کاهش شدید” هزینه های AP-9 را تصویب کند.

نخست وزیر پدرو سانچز امروز ، یکشنبه ، 25 ژوئیه ، اعلام کرد که شورای وزیران سه شنبه آینده “کاهش شدید” هزینه های استفاده از AP-9 را تصویب می کند ، که “هفته آینده” اعمال می شود.

این اعلامیه توسط سانچز در طی سخنرانی خود در مراسم اهدای مدال Ouro de Galicia به کارکنان واکسیناسیون اعلام شد. همچنین مراسم به ریاست پادشاه فیلیپه ششم و رئیس جمهور زونتا ، آلبرتو نونز فیو.

رئیس جمهور از سخنان خود برای تأکید بر “تعهد” کابینه خود به “ورود اخیر” راه آهن سریع السیر به گالیسیا و اعلام “کاهش تاریخی” عوارض به شورای وزیران بعدی از طریق پاداش “که به معنای پس انداز 2300 میلیون یورو. “

تخفیفات بزرگراه AP-9 از ماه جولای اعمال می شود.

خودروهایی که دارای تجهیزات الکترونیکی هستند 100٪ تخفیف در بازگشت دارند و 20٪ تخفیف اضافی برای کاربران مکرر – علاوه بر تخفیف برای وسایل نقلیه سنگین – اعمال می شود. بخش Vigo-Redondela کاملا رایگان ساخته خواهد شد.

وی همچنین 20٪ تخفیف اضافی برای کاربرانی که بیش از 20 سفر در ماه انجام می دهند اعلام کرد (10 سفر برگشتی در ماه کافی است) و 50٪ دیگر در Vigo-Tui.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم ، لطفاً به عقب برگردید و وب سایت Euro Weekly News را از نظر اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید

رون در واقع کار خود را به عنوان یک تکنسین چشم پزشکی آغاز کرد – وقتی در تمرینات گروهی ، آمپ او منفجر می شود و نمی تواند آن را برطرف کند ، همه چیز تغییر می کند ، بنابراین او یک دوره را در دانشگاه بیرمنگام گذراند و در نهایت یک دوره را گذراند. وی بیش از 35 سال پیش زنجیره ای از فروشگاه های الکترونیکی ایجاد کرد و آنها را به عنوان حق رای دادن به فروش رساند. پس از پنج سال سفر به دنیا ، رون تصمیم گرفت با همسر و پسرش به اسپانیا برود ، مکانی که سالها از آن بازدید کرده بودند و فقط ویلایی را که در آن زندگی می کنند خریداری کرد زیرا دارای استخر گیتار شکل است! نواختن گیتار از سن 7 سالگی ، اغلب او را می توان در میله های ساحلی و باشگاه های کنار ساحل دید (و شنید!). او همیشه به اخبار علاقه مند بوده و دائماً تلاش می کند تا مقالات خود را به شکلی جالب و جذاب ارائه دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *