نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

شورای مالاگا 175 جوان را در فنون انیمیشن آموزش می دهد

[ad_1]

شورای مالاگا 175 جوان را در فنون انیمیشن آموزش می دهد
شورای مالاگا 175 جوان را در فنون انیمیشن آموزش می دهد

شورای ولایتی با آموزش تکنیک های انیمیشن سازی 175 جوان را استخدام می کند.

دوره های انیمیشن که در شهرداری های Almachar ، Alcacucin ، El Borge ، Monda ، Jubrique ، Periana و Villanueva del Rosario تدریس می شود ، رایگان و با حداکثر بیست و پنج مکان در هر دوره خواهد بود.

خوان کارلوس مالدونادو معاون اول رئیس جمهور و معاون جوانان تأکید کرد که این برنامه به هدفی دوگانه دست می یابد: “علاوه بر تأمین نیروی متخصص در صنعت گردشگری ، جوانان را در فرصت های کاریابی آموزش دهید.”

دوره های آموزشی رایگان ویژه آن دسته از جوانان متمرکز است که به عنوان مدیر اوقات فراغت در ماه های تابستان آرزو دارند که برای کار درخواست کنند.

شرکت کنندگان در رشته های مختلف در زمینه تکنیک های انیمیشن مانند تکنیک های نمایشی طنز ، تئاتر دلقک ، استفاده از خنده به عنوان درمان (خنده درمانی) و دنیای جادویی توهم گرایی شایستگی هایی کسب می کنند.

آنها همچنین می توانند تکنیک های Juggling ، پیچاندن بادکنک ، تزئین بادکنک و آرایش پیشرفته و برنامه ریزی یک مهمانی را بیاموزند. آنها آموزش تئوریک در مورد اصول اساسی انیمیشن فرهنگی اجتماعی را می بینند.

بعلاوه ، این فعالیت به جوانان آموزش می دهد تا با مخاطبان مختلف مانند کودکان ، جوانان ، افراد مسن و افراد با تنوع عملکردی کار کنند.


از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *