نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

شهردار صدیق خان در حال حمله به سیاست پلیس خود در لندن است

[ad_1]

شان بیلی کاندیدای محافظه کار برای شهردار لندن
شهردار صدیق خان در حال حمله به سیاست پلیس خود در لندن است. تصویر: توییتر

شهردار صادق خان به سیاست پلیس در لندن حمله کرد و گفت که او به اندازه کافی برای پلیس ایستادگی نمی کند

صدیق خان ، شهردار لندن توسط مخالف محافظه کار خود در انتخابات شهردار ماه مه ، شان بیلی ، متهم شده است که “هنگامی که گاهی مورد انتقاد عموم قرار می گیرند ، با دفاع نکردن درست از آنها پلیس را زیر اتوبوس می اندازد”.

آقای بیلی در ماه مه به مصاف هان رفت و به صراحت گفت که قصد دارد در صورت انتخاب اولویت مبارزه با جرم را در لندن قرار دهد.

بیلی گفت که هزاران نفر از طرفداران Black Lives Matter در ژوئن گذشته به خیابانهای لندن اعتراض کردند و به ترور جورج فلوید اعتراض کردند و آقای هان به آنها گفت: “من با شما ایستاده ام و خشم و درد شما را تقسیم می کنم” و علی رغم محکومیت رئیس پلیس لندن گفت که از عمل آقای هان پس از زخمی شدن 30 افسر پلیس در خشونت ، “بسیار ناامید” شده است.

وی به Express.co.uk گفت: “وکالت درمورد افرادی که احساس ظلم می کنند وظیفه شهردار است. اگر پلیس کار اشتباهی انجام داده باشد ، مطمئناً من به نفع مردم می ایستم ، اما این یک خیابان دو طرفه است. “اگر پلیس قربانی شود ، من در برابر آنها ایستادگی خواهم کرد ، زیرا داشتن یک نیروی پلیس عصبی که نمی تواند کار خود را انجام دهد به کسی کمک نمی کند.”

وی ادامه داد: اگر فکر می کنید رهبران سیاسی شما هیچ پوششی برای شما فراهم نمی کنند ، راهی برای افسران پلیس کنجکاو وجود ندارد. و هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید بیرون بروید و یک خطر بزرگ برای امنیت عمومی بپذیرید ، زیرا شما به اشتباه یا به درستی می دانید که شهردار از شما محافظت نخواهد کرد. “

______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری اختصاص دادید متشکریم: “شهردار صدیق خان در حال حمله به سیاست پلیس خود در لندن است.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *