نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

شماره 10 مقاصد گردشگری “لیست سبز” را در 3 ژوئن و اسپانیا به روز می کند

[ad_1]

شماره 10 مقاصد سفر سبز را در 3 ژوئن به روز می کند و ممکن است اسپانیا نیز در آن گنجانده شود
شماره 10 مقاصد “لیست سبز” را برای سفر در 3 ژوئن به روز می کند و ممکن است اسپانیا در آن گنجانده شود. تصویر: ویکی پدیا

شماره 10 مقاصد “لیست سبز” را برای سفر در 3 ژوئن به روز می کند و ممکن است اسپانیا در آن گنجانده شود.

بر اساس گزارشی از لیست سفرهای هفتگی ، انگلیس هفته آینده لیست “تعطیلات سبز” خود را برای “یک بازدید امن” بررسی می کند و امیدوار است که مناطقی از اسپانیا و یونان بتوانند تعطیلات تابستانی را کاهش دهند.

ممنوعیت جلوگیری از سفرهای بین المللی در 17 مه پایان یافت ، اما فقط چند کشور در لیست سفر قرنطینه بودند – از جمله پرتغال ، ایسلند و جبل الطارق. این کشورها در حال حاضر هجوم گردشگران را تجربه می کنند ، اما کنترل مرزهای پرتغال اعتصاب های برنامه ریزی شده را برای هفته آینده – درست در اواسط فصل – اعلام کرده است.

هفته آینده ، در تاریخ 3 ژوئن ، وزرا بررسی خواهند کرد که آیا سفر انگلیسی به مقصد مختلف برای انگلیس ها امن است یا خیر ، پس از تصمیم گیری ، هرگونه تغییر در قوانین از 10 ژوئن اعمال می شود.

به گزارش ایندیپندنت ، مالت و جزایر بالئاریک اسپانیا و همچنین برخی از جزایر یونان ممکن است در این لیست قرار داشته باشند و رئیس گردشگری اسپانیا بسیار امیدوار است که سفر به بیشتر کشور به زودی روی نقشه قرار گیرد – به ویژه در کاستا

با این حال بعید به نظر می رسد که سرزمین اصلی و ایتالیا و فرانسه این بار در لیست سبز قرار بگیرند ، زیرا هنوز هم میزان آلودگی بالاتر از انگلیس است. وزرا بر اساس معیارهای تعداد موارد ، پیشرفت واکسیناسیون و خطر بروز گزینه های جدید ، ایمنی کشورها را ارزیابی می کنند.

هفته گذشته ، گرانت شپز ، وزیر حمل و نقل انگلیس اشاره کرد که لیست سبز می تواند در هفته های آینده گسترش یابد ، اما فقط گفت که این امید است ، نه امنیت.

مزیت مقصد سبز این است که مسافرانی که از این مقاصد می آیند هنگام بازگشت به انگلستان مجبور به قرنطینه نمی شوند. بازگشت از لیست عنبر هنوز باید 10 روز در خانه منزوی شود تا زمانی که سفر در لیست قرمز مجاز باشد.


اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *