نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

شرکت های مسافرتی برای جلوگیری از قربانی شدن حملات سایبری به یکدیگر می پیوندند

[ad_1]

شرکت های مسافرتی برای جلوگیری از قربانی شدن حملات سایبری به یکدیگر می پیوندند
شرکت های مسافرتی برای جلوگیری از قربانی شدن حملات سایبری به یکدیگر می پیوندند. تصویر: Pixabay

شرکت های مسافرتی برای جلوگیری از قربانی شدن حملات سایبری به یکدیگر می پیوندند.

از شرکت های مسافرتی در سراسر جهان دعوت می شود تا در یک تحقیق خلاقانه سایبری که توسط رئیس سابق شرکت Contiki و گروه مبارزه با کلاهبرداری Profit شرکت می کند ، شرکت کنند.

هدف این مطالعه یافتن اطلاعاتی است که مشاغل کوچک و متوسط ​​درباره جرایم سایبری می دانند تا به آنها کمک کند از قربانی شدن در حملات سایبری جلوگیری کنند.

پیشگیری از تقلب در تجارت (سود) برای مشارکت در این مطالعه به جیمز مارچانت ، کارشناس امنیت سایبری و مدیریت در دانشگاه وارویک مراجعه کرد.

مارشانت ، که از سال 2018 تا 2019 مدیر اجرایی برند جوان Contiki بود و در سایر شرکت های مسافرتی ، از جمله Villarenters کار می کرد ، گفت که “نیاز واقعی” برای افزایش آگاهی در مورد تهدیدات سایبری و اقدامات کاهش دهنده برای همه مالکان آن وجود دارد. تجارت گردشگری

“من تجربه مستقیم مشکلات سایبری در بخش گردشگری را در مدت زمان گذرانی در صنعت دارم و می دانم که شرکت های کوچک و متوسط ​​که در حال حاضر تمام تلاش خود را برای ایجاد تجارت در این شرایط بسیار سخت انجام می دهند ، متأسفانه در معرض خطر بیشتری هستند. جنایت سایبری

“برخورداری از این افزایش خطر ، کار در خانه است و چالش های امنیتی ناشی از راه اندازی سیستم های امن در مکان های مختلف تا کمپین های فیشینگ بیشتر توسط کلاهبرداران که از بیماری همه گیر کووید استفاده می کنند و از ایمیل ها و پیامک های جعلی NHS و دولت استفاده می کنند.

وی گفت: “علاوه بر این ، در حال حاضر دسترسی مجرمان سایبری با مهارت های فنی نسبتاً پایین آسانتر از قبل به تسلیحات سایبری پیچیده مانند باج افزار است.”

رئیس سود بری گوچ به منظور افزایش حمایت از این بخش ، تا آنجا که ممکن است شرکتهای گردشگری برای SME ها مشارکت داشته باشند تا در این تحقیق که مخصوص باج افزارها است شرکت کنند.

اصطلاح ransomware بدافزارهایی را توصیف می کند که از رمزگذاری برای ذخیره اطلاعات مربوط به شخص یا شرکتی استفاده می کنند که فقط با پرداخت باج منتشر می شود. این می تواند کل سازمان را تا زمان پرداخت دیه فلج کند.

انواع کلاهبرداری و جرایم سایبری سود حاصل از تجارت گردشگری در طول همه گیری شامل جنایت در رسانه های اجتماعی ، مانند صفحات کلاهبرداری شرکت های مسافرتی قانونی در وب سایت های رسانه های اجتماعی است. بازیابی جرم ناشی از وام ، هنگامی که شرکتها بدون اطلاع خود وام دولتی گرفته اند. تقلب در فاکتور که در آن فاکتورهای جعلی برای شرکت ها ارسال می شود. و ایمیل های جعلی رسمی ، که شامل ایمیل های فیشینگ است که ادعا می شود از HMRC و سایر ارگان های رسمی برای دریافت اطلاعات بانکی برای انجام کلاهبرداری آمده است.

“در حالی که شرکت های مسافرتی بر زنده ماندن از سفر محدود همه گیر تمرکز کردند ، جنایتکاران فعالیت های خود را علیه این بخش افزایش دادند.

“سود باید درک کند که برای حمایت از بخش گردشگری که به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است می توانیم بیشتر از این چه کار کنیم. هر شرکت مسافرتی می تواند با تکمیل چند دقیقه نظرسنجی به ما کمک کند. گوچ گفت: “به ما کمک کنید تا به شما کمک کنیم.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم ، لطفاً مطمئن شوید که به عقب برگردید و وب سایت یورو ویکلی نیوز را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *