نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

شرکت تعطیلات TUI همه سفرها را تا ماه مارس محدودیت های Covid لغو کرد

[ad_1]

شرکت Holiday Holiday TUI به دلیل محدودیت های Covid ، کلیه سفرها را تا ماه مارس لغو می کند
شرکت Holiday Holiday TUI به دلیل محدودیت های Covid ، کلیه سفرها را تا ماه مارس لغو می کند. تصویر: Pixabay

شرکت Holiday Holiday TUI به دلیل محدودیت های Covid ، کلیه سفرها را تا ماه مارس لغو می کند.

شرکت تعطیلات TUI اعلام کرد که به دلیل ادامه تأثیر همه گیر ویروس کرونا در سفرها و تعطیلات ، همه سفرهای خود را به خارج از ماه مارس لغو کرده است. این گزارش شوک بر خانواده هایی که قبلاً تعطیلات خود را برای ترم فوریه رزرو کرده اند و سایر افراد با برنامه های تعطیلاتی که اکنون باید رها شوند یا دوباره مرتب شوند ، تأثیر خواهد گذاشت.

این شرکت مسافرتی روز جمعه 22 ژانویه بیانیه ای صادر کرد و در آن اظهار داشت: “به دلیل تأثیر Covid-19 و محدودیت های سفر در محل ، تمام تعطیلات TUI تا 28 فوریه لغو شده است. مشتریان در تاریخ عزیمت با یکدیگر تماس خواهند گرفت تا گزینه های خود را بررسی کنند ، که شامل تغییر به تعطیلات دیگر با انگیزه یا لغو و دریافت بازپرداخت کامل است. ما به طور مداوم برنامه تعطیلات خود را مطابق با نکات به روز شده در سفر بررسی خواهیم کرد. لطفا توجه داشته باشید: یکی از تیم های ما با مشتریانی که رزرو می کنند و از پروازهای هواپیمایی دیگری استفاده می کنند مستقیماً با آنها تماس می گیرند تا گزینه های شما را بررسی کنند.

صنعت تعطیلات بسته در حال حاضر بدترین سال گذشته خود را تجربه کرده است. در نتیجه محاصره در سراسر انگلیس ، همه سفرهای غیر ضروری ممنوع است و مسافران در انگلیس محدودیت هایی دارند که ابتدا باید تست Covid منفی بدهند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در “اخبار شرکت Holiday TUI به دلیل محدودیت های Covid کلیه سفرها تا ماه مارس لغو می کنید” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.

مقاله قبلیادینبورگ شادترین شهر انگلیس است
مقاله بعدیچهارمین رسوایی جنسی در هفت ماه گذشته شهر پاریس را لرزاند

تونی وینتربرن[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *