نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

شاهزاده هری بدون مگان مارکل از انگلیس دیدار خواهد کرد

[ad_1]

شاهزاده هری به زودی به انگلستان سفر می کند ، اما بدون مگان مارکل
شاهزاده هری به زودی به انگلستان سفر می کند ، اما بدون مگان مارکل. تصویر: Pixabay

شاهزاده هری به زودی به انگلستان سفر می کند ، اما بدون مگان مارکل.

طبق گزارشات ، شاهزاده هری برای اولین بار پس از بیش از یک سال به انگلستان باز خواهد گشت ، اما مگان مارکل در خانه خواهد ماند.

انتظار می رود مگان مارکل به همراه پسرش آرچی در کالیفرنیا بماند در حالی که همسرش شاهزاده هری برای اولین بار از نوامبر 2019 به انگلستان بازگشت. بسیاری از منابع به دیلی میل می گویند که هری برای اولین بار از زمان رفتنش به دیدار خانواده اش می رود. وظایف سلطنتی خود را انجام داد و به همراه ماركل و پسرش آرچی به ایالات متحده نقل مکان كرد.

این دو از نوامبر 2019 در خارج از کشور زندگی می کنند و آخرین بار در مارس 2020 برای آخرین نامزدی های سلطنتی خود به انگلیس سفر کرده اند. گفته می شود که دوشس ساسکس تابستان امسال شوهرش را برای انجام چندین وظیفه همراهی نمی کند ، اگرچه این انتقال او نبود گفته می شود که لاغر است.

منابع ادعا می کنند که این انتخاب به چند دلیل انجام شده است و عدم آن از سر و صدای اجتناب ناپذیر عمومی و رسانه ای که ظاهر مشترک آن را به همراه خواهد داشت جلوگیری خواهد کرد. یکی از آنها به روزنامه گفت: “این یک تصمیم شخصی و عملی زن و شوهر است ، اما مطمئناً به کارمندان کمک خواهد کرد تا در شرایطی که احتمالاً بسیار پیچیده است ، جهت گیری کنند.”

افراد داخلی همچنین تأکید کردند که به دلیل ادامه بیماری همه گیر جهانی و سایر عواملی که در آنها رشد نخواهند کرد ، اوضاع هنوز بسیار در هوا وجود دارد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “شاهزاده هری به زودی به انگلیس سفر می کند ، اما بدون مگان مارکل” متشکرم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *