نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سیمون کاول در حالی رقابت می کند که آمازون ستاره های سابق BGT را امضا می کند

[ad_1]

سیمون کاول در حالی رقابت می کند که آمازون ستاره های سابق BGT را امضا می کند
سیمون کاول در حالی رقابت می کند که آمازون ستاره های سابق BGT را امضا می کند. تصویر: توییتر

سیمون کوول در حالی رقابت می کند که آمازون ستاره های سابق BGT را برای نمایش استعدادهای درخشان خود به خدمت می گیرد

آمازون پرایم آماده راه اندازی سری جدید “Now That Entertainment” به میزبانی کریگ استیونز برای رقابت با رتبه بندی سیمون کول ، British Got Talent (BGT) است و در تلاش برای پایین آوردن BGT ، آمازون سه مورد قبلی را ثبت کرده است. برندگان دو نمایش استعداد کاول برای حضور در هیئت منصفه ، همراه با رقصنده خیابانی جورج سامپسون (2008) و جادوگر ریچارد جونز (2016) ، که همچنین برنده BGT شد ، و خواننده سام بیلی ، برنده The X Factor در 2013

“Now That Entertainment” قبلاً در آمازون نخست منتشر شده بود ، اما بدون داوران مشهور ، و یک منبع داخلی اظهار داشت: “آمازون و تهیه کنندگان بسیار تمایل دارند که این نمایش را به یک موفقیت بزرگ تبدیل کنند. BGT یک غول رتبه بندی است ، بنابراین جای تعجب نیست که آنها برای قضاوت به اصطبل ستاره سابق خود حمله کردند. این استقبال به قدری خوب بود که آنها تصمیم گرفتند میزان پیش بینی را افزایش دهند و فقط با کمی استعداد این کار را انجام دهند و واقعاً قایق را هل دهند. کاول عصبی بالای شانه خود نگاه خواهد کرد تا ببیند آیا آنها می توانند آن را موفقیت آمیز جلوه دهند ، اما همه نشانه ها وجود دارد ، ممکن است باشد.

______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکریم: مسابقه Simon Cowell به عنوان آمازون ستاره های BGT سابق را امضا می کند.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.