نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سیستم تعرفه جدید برق اسپانیا ، به صورت چاپ شده توضیح داده شده است

[ad_1]

سیستم تعرفه جدید برق در اسپانیا ، توضیح داده شده با یک نمودار چاپی
سیستم جدید تعرفه برق اسپانیا ، توضیح داده شده با یک نمودار چاپی. تصویر: ویکی مدیا

سیستم جدید تعرفه برق اسپانیا ، توضیح داده شده با یک نمودار چاپی.

تعرفه های جدید برق در اسپانیا از اول ژوئن به اجرا درآمد. این تغییرات در تعرفه های برق برای مصرف انرژی زیر 15 کیلووات اعمال می شود ، به این معنی که اکثر خانواده ها و مشاغل کوچک و متوسط ​​تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

میلیون ها نفر ، از جمله هزاران انگلیسی در اسپانیا که کمتر از 15 کیلو وات قرارداد بسته اند ، صرف نظر از عوارضی که قبلاً پرداخت کرده اند ، به یک کرایه روی می آورند.

در زیر نموداری آورده شده است که می توانید با استفاده از آهن ربا بر روی یخچال بچسبانید و یا آن را به دیواری در آشپزخانه بچسبانید تا بهترین زمان استفاده از ماشین ظرفشویی یا ماشین لباسشویی – یا سایر وسایل پر انرژی را به شما یادآوری کند. اساساً مضمون هر چیزی است که انرژی زیادی مصرف کند ، باید بین نیمه شب تا 8:00 صبح استفاده شود.

با مراجعه به جدول زیر ، رنگ سبز (Valle) مناسب است و ارزان ترین زمان برای استفاده از انرژی است – از نیمه شب تا 8:00 صبح. بعدی زرد (Llano) است که یک قیمت متوسط ​​است و سپس قرمز (Punta) – دوره ای با بیشترین نرخ بهره.

تعرفه با زمان

VALLE: این ارزانترین دوره است و شامل ساعات شب با مصرف برق کمتر ، از ساعت 00:00 تا 8:00 است.

PUNTA: این گرانترین دوره است و از 10:00 تا 14:00 و از 18:00 تا 22:00 تغییر می کند

LLANO: این دوره قیمت متوسطی را حفظ می کند و از 8:00 تا 10:00 ، 14:00 تا 18:00 و از 22:00 تا 00:00 متغیر است.

برای صرفه جویی در هزینه – و تکان دادن یک صورتحساب بزرگ – سعی کنید از وسایل خود با مصرف برق بالا بین نیمه شب تا 8:00 صبح استفاده کنید. امروزه ، اکثر وسایل دارای تایمر هستند ، از آنها استفاده کنید!

یک مثال خوب برای ویلا های استخر دار ، با تنظیم ساده تایمر می توانید صدها یورو از صورتحساب دو ماهه با قیمت های جدید صرفه جویی کنید.

شایان ذکر است که هر تأمین کننده انرژی از تعرفه های یکسان استفاده نمی کند ، برخی مانند Iberdrola برنامه های شخصی ارائه می دهند ، بنابراین هرگز زمان بهتری برای خرید معامله بهتر نبوده است.


اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن این مقاله متشکریم ، و فراموش نکنید که وب سایت اخبار هفتگی یورو را از نظر تمام اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *