نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سیاستمدار جامائیکا برای درخواست میلیاردها غرامت برای بردگی از ملکه


سیاستمدار جامائیکا برای درخواست میلیاردها غرامت برای برده داری از ملکه
سیاستمدار جامائیکا برای درخواست میلیاردها غرامت برای بردگی از ملکه. تصویر: توییتر

سیاستمدار جامائیکایی قصد دارد با استناد به نقش انگلیس در اداره مستعمره برده های سابق ، از ملکه برای پرداخت میلیاردها غرامت برای برده داری درخواست کند.

سیاستمدار جامائیکا ، اولیویا بیبی گرانج، می گوید این دادخواست “ارائه” به ملكه طلب میلیاردها غرامت برای بردگان از طرف شهروندان ملت است.

عنوان رسمی ملکه جامائیکا در دریای کارائیب است ، زیرا جامائیکا یکی از کشورهای مشترک المنافع انگلیس به ریاست پادشاه انگلیس است و وزیر فرهنگ آنها ، خانم گرانج ، می گوید: آنها گام های بیشتری را در جهت جستجوی عدالت جبران برداشته اند برای قربانیان و فرزندان تجارت برده در اقیانوس اطلس “.

افزودن: “دادخواست باید به ملکه انگلستان یا دولت انگلستان ارسال شود.”

خانم گرانج ادعا کرد که شورای بازسازی ملی جامائیکا کاملاً از دادخواست حمایت کرده و کاملاً موافق است که “اتاق های دادستان کل کشور باید در صورت مشارکت دولت جامائیکا در دادخواست ، محاسن دادخواست را ارزیابی کند”.

وزیر فرهنگ جامائیکا ادامه داد: اتاق های دادستان کل کشور مسئول ارائه دادخواست از طرف مردم جامائیکا خواهند بود.

در سال 2015 ، انگلیس پرداخت بدهی به خانواده های برده دار را که خواستار جبران لغو برده داری در سال 1833 و در طی بازدید از این جزیره در سال 2015 بودند ، به اتمام رساند. دیوید کامرون آنها با تماساتی از مردم روبرو شده اند که میلیاردها پوند غرامت برای برده داری می خواستند.

مورخ و بنیانگذار انجمن سلطنت طلبان انگلیس ، توماس میس-آرچر-میلزگفت در ستاره روزانه“انگلیس قبلاً سهم خود را پرداخت کرده و سپس قیمت آزادی بردگان جامائیکا را پرداخت کرده است. باید روزی فرا رسد که مردم ، ملت ها و ملت های امروز باید مسئولیت خود را به عهده بگیرند. “

وی افزود: “آنها باید مسئولیت اعمال و موقعیتهای خود را بپذیرند و سرزنش مردگان قرن ها و داستان های تند گذشته را متوقف کنند.”

در سندی از بایگانی ملی انگلیس آمده است که “پرتغال و انگلیس دو کشور موفق برای تجارت برده بودند. آنها حدود 70 درصد کل آفریقایی های منتقل شده به آمریکا را تشکیل می دهند. همانطور که گزارش شده است ، انگلیس بین سالهای 1640 و 1807 ، زمانی که تجارت برده انگلیس لغو شد ، بیشترین سلطه را داشت express.co.uk.

___________________________________________________________

از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *