نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

سیاستمدار جامائیکا برای درخواست میلیاردها غرامت برای بردگی از ملکه

[ad_1]

سیاستمدار جامائیکا برای درخواست میلیاردها غرامت برای برده داری از ملکه
سیاستمدار جامائیکا برای درخواست میلیاردها غرامت برای بردگی از ملکه. تصویر: توییتر

سیاستمدار جامائیکایی قصد دارد با استناد به نقش انگلیس در اداره مستعمره برده های سابق ، از ملکه برای پرداخت میلیاردها غرامت برای برده داری درخواست کند.

سیاستمدار جامائیکا ، اولیویا بیبی گرانج، می گوید این دادخواست “ارائه” به ملكه طلب میلیاردها غرامت برای بردگان از طرف شهروندان ملت است.

عنوان رسمی ملکه جامائیکا در دریای کارائیب است ، زیرا جامائیکا یکی از کشورهای مشترک المنافع انگلیس به ریاست پادشاه انگلیس است و وزیر فرهنگ آنها ، خانم گرانج ، می گوید: آنها گام های بیشتری را در جهت جستجوی عدالت جبران برداشته اند برای قربانیان و فرزندان تجارت برده در اقیانوس اطلس “.

افزودن: “دادخواست باید به ملکه انگلستان یا دولت انگلستان ارسال شود.”

خانم گرانج ادعا کرد که شورای بازسازی ملی جامائیکا کاملاً از دادخواست حمایت کرده و کاملاً موافق است که “اتاق های دادستان کل کشور باید در صورت مشارکت دولت جامائیکا در دادخواست ، محاسن دادخواست را ارزیابی کند”.

وزیر فرهنگ جامائیکا ادامه داد: اتاق های دادستان کل کشور مسئول ارائه دادخواست از طرف مردم جامائیکا خواهند بود.

در سال 2015 ، انگلیس پرداخت بدهی به خانواده های برده دار را که خواستار جبران لغو برده داری در سال 1833 و در طی بازدید از این جزیره در سال 2015 بودند ، به اتمام رساند. دیوید کامرون آنها با تماساتی از مردم روبرو شده اند که میلیاردها پوند غرامت برای برده داری می خواستند.

مورخ و بنیانگذار انجمن سلطنت طلبان انگلیس ، توماس میس-آرچر-میلزگفت در ستاره روزانه“انگلیس قبلاً سهم خود را پرداخت کرده و سپس قیمت آزادی بردگان جامائیکا را پرداخت کرده است. باید روزی فرا رسد که مردم ، ملت ها و ملت های امروز باید مسئولیت خود را به عهده بگیرند. “

وی افزود: “آنها باید مسئولیت اعمال و موقعیتهای خود را بپذیرند و سرزنش مردگان قرن ها و داستان های تند گذشته را متوقف کنند.”

در سندی از بایگانی ملی انگلیس آمده است که “پرتغال و انگلیس دو کشور موفق برای تجارت برده بودند. آنها حدود 70 درصد کل آفریقایی های منتقل شده به آمریکا را تشکیل می دهند. همانطور که گزارش شده است ، انگلیس بین سالهای 1640 و 1807 ، زمانی که تجارت برده انگلیس لغو شد ، بیشترین سلطه را داشت express.co.uk.

___________________________________________________________

از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *